2022’yi geride bırakırken, yılın ilk haftasında Ay, Boğa burcunda olacak. Kuzey Ay Düğümü ve Uranüs arasındaki kavuşma, Güneş’le oluşturduğu açı nedeniyle burçları destekleyecek. 2.5 günde bir olmak üzere Ay burç değiştirerek dönüşümünü tamamlayacak.  

Her burçta ortalama 1.5-2 yıl kadar kalan Satürn, şu anda Kova burcunda. 7 Mart 2023’e kadar olan bu süreçten sonra Satürn, Balık burcuna geçiyor olacak.  

Merkür ve Mars retrosu ise halen devam ediyor. Merkür retroları; önceden planlanan işlerin, seyahatlerin ya da girişimlerin eksikliklerinin tamamlanması gerektiği dönemlerdir. Retrolarda herhangi bir yeni işe başlanmamalı, eski işlerdeki eksiklikler giderilmelidir.  

Devam eden Merkür retrosu ise enerjinizi nereye aktarmanız gerektiğini söyleyecek. Merkür retrosuna hangi evden yakalanıyorsanız, o evdeki konulara enerjinizi harcamanız, oradaki problemleri çözmeniz gerekmektedir.  

Ay’ın Boğa Burcunda Olması Ne Fayda Sağlayacak? 

Kuzey Ay Düğümü ve Uranüs arasındaki kavuşumla başlayan yıl, her bir burca güzel etkiler sağlayacak. Ay’ın Boğa burcunda oluşu, Boğa burcunun güçlü ve inatçı yapısı sayesinde geride bırakılan çok sayıda problemin çözümünü getirecek. Kavuşum burçların hangi evlerinde gerçekleşirse, o evdeki konular ön planda olacak.  

Yükselen Koç - Maddi Destek Geliyor 

2-4

Yükselen Koç’lar, Ay’ın Boğa burcunda oluşu ve Kuzey Ay Düğümü ile Uranüs’ün kavuşumunda, 2. evinden etkilenecek. Bu nedenle maddi anlamda bu hafta Koç’lar için etkili bir hafta olacak. Öte yandan Güneş, 10. Evden Koç burçlarını destekleyecek. Bu durum da Koç’ların bu hafta kariyer ve iş anlamında istediği yere gelmesi adına önemli bir hafta olacağını gösteriyor.  

Şans gezegeni Jüpiter ise 1. evde. Genel hatlarıyla hayatımızı ve yaşam şeklimizi işaret eden 1. ev, Koç burçlarına bu hafta şansı getirecek.  

Yükselen Boğa - Arkanızdan Konuşanlara Dikkat 

3-3

Yükselen Boğa’larda Uranüs’ün kavuşumu 1. evde gerçekleşiyor. Bu hafta kendinizle alakalı fiziksel değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 9. evde yer alan Güneş, sizlere yurt dışı, üniversite, seyahat ya da eğitim gibi konularda destek sağlayacak.  

Öte yandan 12. evde yer alan şans gezegeni Jüpiter ise hafta boyunca sizleri arkanızdan konuşanlardan ve dedikodulardan koruyacak.  

9. evden yakalandığınız Merkür retrosu, sizlere yurt dışı planları gibi seyahat konularına enerjinizi aktarmanız gerektiğini söylüyor. Bu nedenle eğer planladığınız bir seyahat varsa evraklarınızı, pasaportunuzu ve gerekli imza işlerini kontrol edin.  

2. evden yakalandığınız Mars retrosu ise para anlamında bütçenizi gözden geçirmeniz gerektiğini işaret ediyor. Bu konuda eğer yapabiliyorsanız yatırım yapmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalı, varsa borçlarınızı ödemeye yönelmelisiniz.  

Yükselen İkizler - Sağlık Ön Planda  

4-1

İkizler burcu yeni yıla 12. evlerinde kavuşum etkileriyle giriyor. Sağlık, psikolojik problemler, terapi ve şifa konuları bu hafta ön planda olacak. 8. evdeki Güneş sizlere bu sağlık problemleriyle başa çıkabilme konusunda destek sağlayacak.  

Şans gezegeni Jüpiter ise bugünlerde 11. evinizde olacak. Gelecek hayalleri konusunda sizlere şanslı bir yıl getirerek, güzel gelişmeler yaşamanıza imkan sağlayacak.  

1. evden yakalandığınız Mars retrosu, bugünlerde öfke probleminize odaklanmanızı işaret ediyor. Olabildiğince sakin kalmalı, öfkenizi kontrol etmeli ve kelimelerinizi iki kez düşünerek kullanmalısınız. 

8. evden yakalandığınız Merkür retrosu ise kendinizle ilgili gördüğünüz eksiklikleri tamamlamaya başlayacağınızı işaret ediyor. Eğer uzun süre önce kendinizle ilgili düşünüp yarım bıraktığınız bir iş varsa, buna odaklanmalısınız. Ayrıca retro boyunca da yeni bir şeye başlamamalısınız.  

Yükselen Yengeç - Ciddi İlişkiler Yılı  

5-2

Yükselen Yengeç’lerde Uranüs kavuşumu 11. evde gerçekleşecek. Güneş desteği ise 7. evden geliyor olacak. Yengeç’ler için bu hafta, ciddi ilişkilerin yılı olduğunu gösterecek. İki kişi arasında yapılan planlar, flörtün ilişkiye dönüşmesi, evlilik gibi konular bu hafta ön planda olacak.  

Şans gezegeni Jüpiter ise 1 yıl boyunca 10. evde olacak. Kariyer evi olan 10. ev, Yengeç’leri bu hafta boyunca destekleyecek. Bu dönemlerde Yengeç’ler için kariyer, statü değişikliği gibi konular önemli olacak.  

Mars retrosu 12. evden vuracak ve Merkür retrosu da 7. evde geriliyor olacak. Bu da Yengeç’leri gizli ve açık düşmanlara karşı savunmasız hale getirebilir. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.  

Yükselen Aslan - Eğitim, Yurt Dışı ve İnanç  

6-1

Yükselen Aslan’lar Boğa burcundaki Ay’ın etkilerini 10. evinden hissedecek. Güneş desteği ise 6. evden gelerek kariyer ve statü anlamında olumlu gelişmeleri destekleyecek. Bu nedenle Aslan burçları bu hafta kariyer anlamında iyi günler geçirecek diyebiliriz. Aynı zamanda ansızın gelen bir statü değişikliği de yine haftayı hareketlendirebilir.  

Şans gezegeni Jüpiter, sizler için 9. evde destekleyici olacak. Eğitim, yurt dışı planları, dini inanç gibi konularda kendinizi daha şanslı ve daha doğru tercihler yaparken bulabilirsiniz. 

Mars retrosunu 11. ev olan kariyer evinizden hissedeceksiniz. Enerjinizi harcamanız gereken yerin kariyeriniz olduğunu söyleyen Mars retrosu, aynı zamanda eskiden planladığınız iş seçenekleriyle ilgili de eksiklerinizi tamamlamanız gerektiğini işaret ediyor.  

Merkür retrosu ise sizleri 6. evden etkiliyor olacak. Mesleki ve sağlık anlamında ertelenen işlerin eksiklerini tamamlamanız gerektiğini vurguluyor. Bu özellikle sağlık konusunda ertelenen önemli randevuların hayata geçirilmesi adına bir uyarı niteliğinde diyebiliriz.  

Yıldız İsim Lakers Dahil Tam 4 Farklı Takımı Yarışa Soktu! Yıldız İsim Lakers Dahil Tam 4 Farklı Takımı Yarışa Soktu!

Yükselen Başak - Flörtleriniz Dönüyor! 

7-1

Uranüs birleşmesi Başak’ların 9. evinde gerçekleşiyor. Ayrıca 5. evdeki Güneş de hobi gibi konularda ani bir eğitim girişimini destekliyor olacak. Ayrıca aşk ilişkilerinde ilerlemelerin yaşanacağına da işaret edecek.  

Jüpiter ise 8. evde olacak. Stresle başa çıkmakta zorlanmayacağınız bu haftada sürpriz gelişmeler de sizi bekliyor olacak.  

Mars retrosu 10. evde ilerlerken kariyerle ilgili eksiklerinizi tamamlamak için enerji harcamanız gerektiğini söylüyor. Ayrıca, 5. evde gerçekleşen Merkür retrosu da eski flörtlerinizden gelecek bir haberle eksikliklerin tamamlanacağını gösteriyor.  

Yükselen Terazi – Ani Değişimler  

8-2

Kavuşumu 8. evden hissedecek olan Terazi’ler 4. evlerinden Güneş desteğini alacaklar. Bu hafta Terazi’ler için miras, para, ortak paralar ve mal paylaşımı gibi konularda olumlu ve ani gelişmeler yaşanacak. Şans gezegeni Jüpiter ise aşk, ciddi ilişki başlangıcı, eş ve evlilik konularında sizlere şans getiriyor olacak.  

9. evdeki Mars retrosu ve 4. evdeki Merkür retrosu, bu hafta sizlere daha önce planladığınız seyahat, eğitim, gezi gibi konularda harekete geçme gücü verecek. Mars retrosu boyunca planlarınıza enerjinizi harcamalı, eksikliklerinizi gidererek harekete geçmelisiniz. Ancak unutmayın, daha önce planlamadığınız şeyleri değil, planlayıp yapamadıklarınız için harekete geçmelisiniz. Çünkü biliyorsunuz ki retro dönemleri yeni bir şeye başlamak için iyi değildir.  

Yükselen Akrep – Nafaka ve Miras  

9-1

Yükselen Akrep’ler için Uranüs ve Kuzey Ay Düğümünün Kavuşumu 7. evde gerçekleşiyor. Güneş’in güçlü desteği ise 3. evde. Yani, Akrep’ler için bu hafta iletişim konularını işaret ediyor. Özellikle bir süredir görüşülmesi planlanan ancak bir türlü gerçekleşmeyen görüşmeler gündemde olabilir. Uzun süredir görmediğiniz biriyle görüşebilir, uzun süredir haber almadığınız bir insandan haber alabilirsiniz.  

Jüpiter, 6. evde yer alıyor ki bu da sizlere sağlık konusunda şanslı bir dönemin yaklaştığını gösteriyor. Aynı zamanda iş konusunda da güzel fırsatların elinize geçeceği bir dönem geliyor diyebiliriz.  

Merkür retrosuna 3. evden, Mars retrosuna da 8. evden yakalanıyorsunuz. Retrolar boyunca nafaka, miras, ödemeler ve alacak-verecek davaları ön planda olacak.  

Yükselen Yay -  Yeni Fırsatlar ve Aşk  

10

Boğa burcunda hareket eden Ay’ın etkileri yükselen Yay’larda 6. evde hissediliyor. 2. evden gelen Güneş desteği, para yönünden hak edişlerin alınacağını işaret ediyor. Yani, Yay’lar bu hafta daha önceden hak ettiğine inandıklarını ve işinin karşılığını alacak bir döneme giriyor. Bu dönemde meslek hayatında hak edilen statüye yönelik gelişmeler de yaşanabilir.  

Jüpiter ise 5. evde yer alarak sizlere yeni fırsatlar, yeni aşklar, çocuk yapma fırsatı ve hobilerinize yönelik kendinizi geliştirmek için şans tanıyacak.  

Mars retrosu 7. evinizden sizi etkilerken, bu dönemde sakin kalmanız gerektiğini öğütlüyor. Özellikle ikili tartışmalarda dikkatli olmakta fayda var. Merkür retrosu ise 2. evden sizleri etkiliyor olacak. Bu nedenle para ve maddiyat konularında eksiklerinizi tamamlamanız için sizlere fırsat sunacak.  

Yükselen Oğlak - Flört Hayatında Hareketlilik  

11

Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü’nün birleşimi, yükselen Oğlak’larda 5. evde gerçekleşecek. Güneş ise 1. evden destek verecek. Bu hafta Oğlak’lar için hayattan keyif alma haftası! Özellikle flört hayatı renklenecek ve bu dönemde hobilerinize olan ilginiz artacak.  

Şans gezegeni Jüpiter ise sizleri 4. evden etkileyecek. Aile, ev, yuva kurma, evlilik gibi konularda şansınızın döneceği bir döneme giriyorsunuz.  

Merkür retrosu sizleri 1. evinizden etkileyecek. Bu da bu hafta fiziki görünümünüz ve kendinizle ilgili değişikliklere ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Mars retrosu ise 6. ev üzerinden sizleri etkiliyor olacak. Bu noktada da yaşadığınız problemler, sağlık konusu, mesleğinize yönelik ihmalleriniz önem kazanacak. Enerjinizi eksiklerinizi tamamlamaya ve geliştirmeye harcayacağınız bir hafta.  

Yükselen Kova – Travmalar Nüksedebilir  

12

Yükselen Kova’lar için birleşim 4. evde gerçekleşirken Güneş desteği 12. evden geliyor. Evle alakalı ani gelişmeler ve beklenmedik yerden gelen aile desteği sizleri şaşırtacak. Beklemediğiniz bir akrabanız ya da yakın çevrenizden ev konularında destek görebilirsiniz.  

Şans gezegeni Jüpiter, sizleri 3. evden destekleyecek. Kısa seyahatlerin arttığı bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. İletişim konularında gelişmeler ve yakın çevreyle görüşmeler artabilir.  

Mars retrosu sizleri 5. evden etkilerken flörtünüze yönelik enerjinizi daha fazla harcamanız gerektiğini gösteriyor. Bu dönemde birlikte olmak istediğiniz kişilere daha fazla zaman ayırmalısınız. 

Merkür retrosu ise sizleri 12.evden etkiliyor olacak. Travmalarınız, bilinçaltı konuları ve psikolojik olarak yaşadığınız problemler nüksedebilir. Alınması gereken terapi gibi destekleri ihmal etmemekte fayda var.  

Yükselen Balık - Yeni Maddi Kaynaklar  

13

Son burç olan yükselen Balık’lar, bu hafta Uranüs ve  Kuzey Ay Düğümü kavuşumunu 3. evden hissedecekler. Güneş desteği 11. evden gelirken, organizasyon, gelecek planları, grup görüşmeleri gibi konular önem kazanacak. Sosyal çevreniz ise sizleri bu konularda destekliyor olacak.  

Şans gezegeni Jüpiter, sizleri, 2. evden destekleyecek. Bu da para konularında, maddi fırsatlar ve yeni maddi kaynaklar konusunda şanslı bir döneme gireceğinizi gösteriyor.  

Son olarak Mars retrosu, 4. evden sizleri etkiliyor olacak. Bu dönemde ev ve aile konularında eksikliklerinize enerji harcamalı, devam eden problemlerinizi çözmelisiniz. Merkür retrosu ise 11. evden sizi etkileyecek. Merkür retrosu boyunca gelecekte yapmayı planladıklarınız ve eğitim konusundaki eksiklikleriniz için hareket etmelisiniz.