Hadise Mehmet Dinçerler ile boşanması akabinde Instagram hesabından yaptığı paylaşımları ile yürekleri hoplatıyor. 'Bir boşandı, pir saçıldı' yorumlarına maruz kalan Hadise 'Neler kaybettiğine bak' dedirtircesine dekolteli pozları ile gündemden düşmek bilmiyor.

Yüzüğünü fırlattığı konseri sonrasında sürekli olarak takip edilen Hadise dekolteli kıyafetleri ve dansları ile çok konuşuluyor.

Hasan Can Kaya sevgili oldukları iddiaları ile de çok konuşulan isimler arasında olan Hadise, yılbaşı için Kıbrıs'ta idi. 

Transparan denilecek kadar açık kıyafetiyle Hadise Instagram'dan öyle bir paylaşım yaptı ki. Göğüslerin açılmış, bu kadarı da fazla şeklinde yorumlar almasına mahal verdi. 

Fiziğinin güzelliğini her fırsatta sunmaktan kaçınmayan Hadise Yılbaşında Kıbrıs'ta sahneye çıktı. Kıyafetinin açıklığı o kadar fazla idi ki sahnede izleyici şarkıdan çok fiziğinin muhteşemliğini adeta izledi. Konser öncesinde ise Instagram paylaşımı ile geceye hazır olduğunu belirten Hadise 'Gülşen bile bu kadar soyunmamıştı' dedirtti. 

Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti! Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti!

Dansöz kıyafeti mi bu?

Sahne almak için Kıbrıs'a giden Hadise'nin kıyafetine on binlerce yorum yapıldı. Kimi takipçileri 'Gülşen bile bu kadar açılmadı' derken, çok tarz olmuş yorumlarının yanı sıra 'dansöz kıyafeti gibi' yorumlarına da maruz kaldı. 

Güzelliğini her fırsatta sunmaktan çekinmeyen Hadise, yine ortalığı yaktı geçti. Transparan kıyafetiyle, göğüslerin neredeyse gözükecek yorumları yapılan Hadise, güzelliği ile dillere pelesenk olurken, seyircisiyle de kurduğu samimi diyalogları ile gönüllere dokundu. 

Sosyal medya da gerek kıyafeti, cesur pozları gerekse de samimiyeti ile çok sayıda güzel yorum alan, başarılı şarkıcı Hadise'nin bir erkek seyircisi ile girdiği sohbete de yorum yapıldı. 'İmdat' şarkısını söylediği sırada seyircisi ile samimi halleri olduğu iddia edilen Hadise için 'Hayranıyla flörtleşti' yorumu yapıldı.

Boşanması sonrasında adı hiç aşk dedikodusuna karışmayan Hadise geçtiğimiz ay Hasan Can Kaya ile birlikte olduğu iddiasıyla magazin kulislerini karıştırmıştı. Konuşanlar Hasan Can Kaya ile programın yönetmeninin 2.5 yıllık aşkları geçtiğimiz ay bitmesi sonrasında, Hadise ile bir ortamda görüntülendiği iddia edilmişti. İkili bu iddialar karşısında sessiz kalması 'aşk tam gaz' yorumlarını da yaptırmıştı.