Beyaz TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan 'Söylemezsem Olmaz' programı yorumcularından Bircan Balii, bir ünlünün intihara teşebbüs ettiğini öne sürmüş ancak isim vermemişti.

 Sonrasında bir açıklamada daha bulunan Bircan Bali o ismin ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan olduğunu iddia etmişti.

İddialardan sonra Hafsanur Sancaktutan'dan bir açıklama gelmişti.

Sancaktutan,"Biraz önce TV'de yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı" ifadesini kullanmıştı.

Ünlü Oyuncunun Açıklaması Şu Şekilde:

"Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatını çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum."

Bircan Bali ise "Bileklerini göstersin" yanıtını vermişti. Bunun üzerine ünlü oyuncu bileklerini açıp bir fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaşmıştı.

 Hadise'den Sancaktutan'a Destek

Bircan Bali'ye ise çok sayıda tepki geldi. Hadise de konuya dahil oldu ve Instagram hesabından Hafsanur Sancaktutan'a destek verdi.

Hadise paylaşımında "Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var! Yine aynı tavırlar, aynı tehditler, aynı hadsizlikler bir kadını defalarca kez açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar.  Magazin adı altında yapılan özel hayata saldırının sınırları tamamen ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu konuda en yetkili birim olan RTÜK gerekeni artık yapar" ifadelerine yer verdi.

Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu

hadise-1