Güzel Günler dizisi yeni bölümü ile keyifli anları yaşatmaya devam ederken, dizinin yeni bölümünde diziye dahil olan Cihangir karakteri merak konusu oldu. Peki Güzel Günler Cihangir kimdir? Güzel Günler Cihangir kim oynuyor? Sorularının yanıtları da merakla araştırılıyor. 

Güzel Günler dizisi Kıymetin Altan ve Atakan’ı everme çalışmaları ile keyifli anlar yaşatırken, özellikle de Füsun ve Selma ile ilişkisinin çok merak edildiği bir karakter dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Cihangir yardımsever ve gönül çelen karakterinin altında ne gibi sırlar yattığı da Güzel Günler yeni bölümü ile ortaya çıkacak. 

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Sevilen dizi Güzel Günler oyuncu kadrosuna dahil olan isim Cihangir karakteri ile Ai Yağcı oldu. Tüm detaylar Güzel Günler 12. Bölümde açığa kavuşacak iken Güzel Günler Cihangir karakteri ile karşımıza çıkan isim Ali Yağcı kimdir? Ali Yağcı rol aldığı diziler hangileridir? Detayları sizlerle. 

Ali Yağcı rol aldığı diziler

Güzel Günler (Cihangir, 2023)
Fandom (2022)
İyi Günde Kötü Günde (Ferit, 2020)
Her Yerde Sen (Burak Yangel, 2019)
Erkenci Kuş (Osman, 2018-2019)
Adını Sen Koy (Kerem, 2018)
Kadın (2017)
Aşk Laftan Anlamaz (Emre, 2017)
Seviyor Sevmiyor (Meriç, 2016)

1990 yılı doğumlu olan Ali Yağcı, bir çok reklamda tanınmasına rağmen Umut Apartmanı filminde kariyerinin ilk adımını atmıştır. 

Güzel Günler oyuncu kadrosu

Selma Alacan (Leyla Tanlar)
Mihran Yakut (Burak Dakak)
Kıymet Gülce (Binnur Kaya) 
Saliha Yakut (Seray Gözler)
Füsun Gülce (Ecem Erkek)
Altan Kaplan (Zeynep Çamcı)
Hakim (Yıldıray Şahinler) 
Atakan Gülce (Olgun Toker)
Feyyaz (Orkuncan İzan) 
Leylim Alacan (Duygu Köse)
Ayşim Gülce (Doğa Dalgıç)
Dilşat (Enginay Gültekin)
Çetin (Edip Saner)
Alya (Oya İloğulları)
Derin (Doğan Can Sarıkaya)
Celil Alacan (Basri Albayrak)
Cihangir (Ali Yağcı)