Güzel Günler dizisi 11. Yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Pazar akşamlarının sevilen komedi dizisi Güzel Günler sessiz sedasız ilerleyişini sürdürürken, diziye en son dahil olacağı açıklanan 2 karakter merak ediliyor. 

Güzel Günler son bölümde Kıymet’in Altan ve Atakan’ın arasını yapması için çalışmalara başladığı gözler önüne serilirken, bununla birlikte ortaya çıkan detay herkesi şok edecektir. Öyle ki Güzel Günler Altan’ın anne ve babasına ulaşan kıymet işleri iyice karıştıracaktır. Güzel günler yeni bölümüne diziye iki yeni karakter bu sayede dahil olmuş olurken, Altan’ın anne ve babası kim? Sorusu bu akşam çok sorulacak. 

Güzel Günler Altan’ın anne ve babası kim oynuyor?

Güzel Günler dizisinde Altan’ın anne ve babası Kıymet’in teklifi sonrasında ortaya çıkmış olurken, iki oyuncunun kim olacağı da merak ediliyordu. 

Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Burak Dakak’ın başrolünde yer aldığı Güzel Günler dizisine dahil olan 2 oyuncunun kim olduğu detayları sizlerle. 

Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Güzel Günler Altan'ın anne ve babası kim oynuyor?

Zuhal Yalçın ve Engin Yüksel, sevilerek izlenen Güzel Günler dizisinde Altan’ın anne ve babası olarak karşımıza çıkacak. Zuhal Yalçın Ayrılsak da Beraberiz, Kocamın Ailesi, Çiçek Taksi, Hayal ve Gerçek, Selena, Hercai gibi dizilerde yer alırken, Engin Yüksel; Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova, Evlat Kokusu ve Vatanım Sensin gibi diziler ile tanınmıştır.