Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok

Hem ev hanımlarının hem de öğrencilerin istihdam edilebilmesi için çeşitli işler gündeme gelmektedir. Özellikle son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok sektör ortaya çıkmıştır. Bu sektörlerden birini yaparak siz de ayda 8100 TL kazanabilirsiniz.

Teknolojinin giderek geliştiği günümüzde bilgisayar üzerinden çalışma da koronavirüs döneminde ön plana çıkmış ve herkes tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Size günde sadece 3 saat çalışarak ayda 8100 TL kazanacağınızı söylesek ne derdiniz? Herhalde inanmazdınız değil mi? Sizlere bu meslekten bahsetmek istiyoruz.

Bir bilgisayarınız ve bir klavyeniz olsun tamamen işi çözeceksiniz. Bulunduğunuz her yerde makale yazarak para kazanmak isterseniz eğer sizlere işin detaylarından bahsedelim. Yazı yazarak para kazanmak gerçekten çok ama çok kolay olacak. Freelance makale yazmak, evden çalışarak gelir elde etmek için önemli bir yöntemdir. Online olarak çalışma söz konusu olduğunda yazılan makaleler tabiki akademik makaleler değil metin yazarlığı kapsamındaki yazılardan olmaktadır. Elbette bazı makaleler için uzmanlık gerekebilir. Özellikle sağlık konusunda sizden içerik isteniyorsa o konuda bilgi sahibi değilseniz yazmanız zor olabilir. Fakat bazı konularda da daha önce yazarlık yapmamış kişiler de makale yazarlığı yapabilmektedir.

Ayda 8100 TL Kazanabilirsiniz

Günde sadece 3 saat çalışarak 8100 TL kazanacağınızı biliyor muydunuz? Özellikle hem ev hanımları hem de öğrenciler tarafından tercih edilen makale yazarlığı hizmeti sayesinde siz de bu meblağda gelir elde edebilirsiniz. İş alacağınız bazı platformlar olduğunu biliyorsunuz. Bu platformları siz araştırıp keşfetmeniz gerekiyor. Gelin sizinle küçük bir hesaplama yapalım.

Makale yazarlığı ücretleri çalışma gösterilen alana göre ve uzmanlığa göre farklılık göstermektedir. Ortalama fiyat alacak olursak 100 kelimesini 10 TL’den hesaplayalım. Bir kişi 1 saatte 300 kelimeden 3 yazı yazarsa bu saatte 90 TL yapar. 3 saatte de aynı performansı gösterirse bu tutar günlük 270 TL yapar. Her gün izinsiz, kesintisiz bu şekilde çalışma gösterdiğinizde ise aylık kazancınız 8100 TL’ye çıkacaktır. Bu işi yapmak için en önemli şey ise şüphesiz hayal gücüdür. Eğer ben başka bir sitede çalışmak istemiyorum kendi sitemde çalışmak istiyorum ve öyle kazanç elde etmek istiyorum derseniz o zaman kendinize bir blog sitesi açabilirsiniz. Blog sitesine yerleştireceğiniz reklamlardan da yazı yazıp Google üzerinden de para kazanabilirsiniz.