Gülcemal dizisi detayları yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. Murat Ünalmış'ın dizisi olarak ilk tanıtılan ve adını Gülcemal olacağı açıklanan dizi de Ünalmış2ın partneri kim olacağı merak ediliyordu. Aradan geçen süre sonrasında Sadakatsiz Derin'i Melis Sezen'in dizide başrol olacağı açıklandı. İki başarılı oyuncunun başrolünde yer alacağı ve merakla beklenen Gülcemal dizisi ile alakalı detaylar yavaş yavaş oluşmaya başlıyor.

Peki Gülcemal oyuncuları kimler? Gülcemal konusu ne? Gülcemal ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova Demir'i olarak ekranların en sevilen isimlerinden olan Murat Ünalmış dizinin final yapması akabinde inzivaya çekilmiş ve hiçbir projede yer almamıştı. Kendisine gelen teklifler konusunda ince eleyip sık dokuyan ünlü isim sonunda Gülcemal dizisi yapımcıları ile el sıkışmıştı. 

Sonrasında Melis Sezen ile anlaşma sağlandığı belirlenen Gülcemal dizisi oyuncuları merak konusu oldu. 

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Gülcemal dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin henüz ne zaman başlayacağı ile alakalı açıklama yapılmasa da Birsen Altuntaş'ın haberine göre bu Pazar günü çekimler başlayacak. Stok bölümlerin tamamlanması akabinde dizini başlayacağı biliniyor. Bu tarihinde Şubat sonu olduğu iddia ediliyor. 

Gülcemal dizisi oyuncu ve karakterleri

Merakla beklenen Gülcemal dizisinde Murat Ünalmış Gülcemal karakterine hayat verecek iken Melis Sezen karşımıza Deva karakteri ile çıkacak. Dizide Sema Keçik “Zafer”, Samet Kaan Kuyucu “Mert”, İlay Erkök “Gülendam”, “Atilla Şendil “Halil İbrahim”, Nilüfer Açıkalın “Gara Ana”, Burak Can “Armağan”, Cahit Gök “Vefa”,  Meltem Akçöl “İpek”, Sabahattin Yakut “Emrullah, İpek Ayaz Kortunç “Canan”, Gökçem Çoban “Semra” rollerine hayat verecek.

Gülcemal ne demek?

İlk Anlamı: Gül yüzlü sevgili. İkinci Anlamı: Sevgilinin çehresindeki saflık, duruluk ve letafet.

Gülcemal Hangi kanalda yayınlanacak?

Merakla beklenen Gülcemal dizisi bu sezon yeni dizi reytinglerinde üstün başarıya ulaşamamış olan FOX TV ekranlarında yer alacak.