Gülcemal dizisi çekimleri başladı. Murat Ünalmış'ın Bir Zamanlar Çukurova dizisi sonrasında verdiği ara Gülcemal dizisi ile son buluyor. Kendisine gelen teklifleri ince eleyip sık dokuyan Murat Ünalmış, geçtiğimiz aylarda Gülcemal dizisi ile anlaştıklarını açıklamıştı. Melis Sezen ile Murat Ünalmış'ı bir araya getiren Gülcemal dizisi yayın tarihi, çekimlerinin başlayacağı açıklaması sonrasında merakla araştırılıyor. Peki Gülcemal dizisi ne zaman başlayacak?

Yalı Çapkını 26. Bölüm Fragmanında Herkesin Gözünden Kaçmıştı Yalı Çapkını 26. Bölüm Fragmanında Herkesin Gözünden Kaçmıştı

Peki Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Gülcemal dizisi nerede, hangi kanalda yayınlanacak? 

Sadakatsiz dizisi ile herkesin gönlüne taht kuran Melis Sezen yeni dizisinde Murat Ünalmış ile başrolde oynayacakken, Gülcemal dizisi konusu da merakla araştırılıyor. 

Sadakatsiz Derin'i ve Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'ini bir araya getiren Gülcemal dizisi çekimleri başladı. 

MF Yapım imzasıyla ekranlarda olan Eda Tezcan'ın senaristliğini üstlendiği ve merakla beklenen Gülcemal dizisi set çekimlerinde diğer sürpriz oyuncuları da bir bir ortaya çıktı. 

Gülcemal dizisi oyuncuları-karakterleri

Murat Ünalmış'ın 'Gülcemal'i, Melis Sezen'in 'Deva' rolünü canlandıracağı dizide: Sema Keçik 'Zafer', Samet Kaan Kuyucu 'Mert', İlay Erkök 'Gülendam', Atilla Şendil 'Halil İbrahim', Nilüfer Açıkalın 'Gara Ana', Burak Can 'Armağan', Cahit Gök 'Vefa', Meltem Akçöl 'İpek', Sabahattin Yakut 'Emrullah', İpek Ayaz Kortunç 'Canan', Gökçem Çoban 'Semra' rollerine hayat verecek.

Gülcemal dizisi hangi kanalda yayınlanacak

Uzun zamandır merakla beklenen Murat Ünalmış'ın dizisi Gülcemal çekimleri geçtiğimiz gün başladı. Stok bölüm çekimlerinin de tamamlanması akabinde Şubat ayı ortalarında dizinin başlaması bekleniyor. 

Gülcemal hangi kanalda olacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ile özdeşleşmiş iken Murat Ünalmış'ın yeni dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanacak.