Zonguldak Ereğli Dedeler Köyü yakınlarında yanında bir tabanca ile Burhan Karakuş'un cansız bedenine ulaşılmıştı. 19 Eylül 2020'de bulunan cesetle alakalı ilk kayıtlar intihar olduğunu yazarken, Müge Anli ile Tatlı Sert'te yapılan araştırmada Burhan Karakuş'un bir cinayete kurban gittiği anlaşıldı. 

Yapılan soruşturmalarda, Karakuş'un öldürüldüğü gece yanında olan Utku Oktay, Emrullah Kartal ve Kartal Ordu,gözaltına alındı. Şüpheliler ise suçlamaları kabul etmedi. 

Şahan Çadırların Fiyatını Sordu, Haluk Levent Jet Hızında Hesabı Açıkladı! Şahan Çadırların Fiyatını Sordu, Haluk Levent Jet Hızında Hesabı Açıkladı!

mugeanli-2

Öldürülüp intihar süsü verilen cinayette Utku Oktay'ın eşi Feride Oktay ve Burhan Karakuş'un yasak aşk yaşadığına dair köyde dedikoduların konuşulduğu da öne sürüldü. 

Hamile olan Feride Oktay'ın çocuğunun babasının Burhan Karakuş olduğu iddia edilirken, Burhan ve Utku arasında bir çıkar ilişkisi olduğu da programda konuşuldu. 

Oktay'ın ailesi ise Burhan Karakuş'un ağabey'i Muhammet'i suçladı. Feride Oktay'ın kız dardeşi Gamze'nin de Burhan Karakuş ile ilişkisi olduğu ortaya çıkarken Müge Anlı şaşkınlığını gizleyemedi:

Bu kadar da olmaz denilecek bir ilişki bağı! Kimin eli kimin cebinde belli değil! Ben hala anlayamadım! Çünkü aklım almıyor! Bu kadarını kabul edemiyorum herhalde o yüzden de oturtamıyorum yerli yerine...

Aslında ben ne olduğunu anladım da burada konuşamayacağım ilişkilerden bahsediyoruz.

Burada Burhan ile ilgili bir kıskançlık olabilir ama kim kimi kıskanıyor o benim için artık tartışmalı bir konu. 'Burhan'la Utku'nun arasındaki ilişki konuşuluyordu' dedin. 'Bunun dedikodusu yapılıyordu' dedin.

Anlı'nın açıklamasıyla birlikte şok olan Burhan'ın eşi Sevgi ise Utanmasa Utku Burhan'dan hamile kaldı diyecekler..." dedi.