Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl

Gönül Dağı Yasemin geçtiğimiz akşam yayınlanan Gönül Dağı 84. bölümde en çok konuşulan kişi oldu. Öyle ki sosyal medyanın gündeminde Gönül Dağı Yasemin tepkileri toplarken son hareketi ile dizide kendi kendini bitirdi dedirtti. 

Gönül Dağı dizisi yayınlandığı son bölümde izleyicinin tepkilerini toplamışa benziyor. Anadolu'nun en saf hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı dizisinde Tamer'in annesi Halime'nin hastaneden çıkması sonrasında işler karışmaya başladı. Yasemin'in Taner'den küçük bir nişan merasimi istemesi izleyici tarafından hoş karşılanmadı. 

Dilek'in gitmesi sonrasında kendini toplayan Taner'in Yasemin ile nişanlanmasına izleyici alışamamış olacak ki, Yasemin sevilmeyen bir karakter olarak gösteriliyor. 

Dilek ağacını söktü

Dilek'in izlerini Taner'den silmeye çalışan Yasemin, Dilek'in ölümünden sonra dikilen ağacı sökmüş olması izleyicinin hoşuna gitmedi. Nabızları yükselten olay Yasemin’in Taner için çok değerli olan bu ağacı kırması olurken, Yasemin kendi kendinin sonunu getirdi dedirtti.

Yasemin gidiyor

Gönül Dağı dizisi konusu gereği saf aşkları ile bilinirken, Dİlek'in gitmesi sonrasında hüznünü içine gömen Taner, Yasemin ile yeni bir yola girmişti. Ancak Gönül Dağı son bölümde olaylar 1 değil fazlasıylaydı.

Gönül Dağı son bölümde Yasemin, Dilek'in fotoğrafının bulunduğu çerçeveyi atması da dizinin kemik izleyici kitlesini harekete geçirmişti. 

4 Şubat spoileri verildi

Gönül Dağı yeni bölümünde yaşanacaklar sosyal medya da çok konuşuldu. Taner için Taner’in arkadaşlarına da kafa tutan Yasemin’in bir sonraki bölümde sonu gelecek. Taner ise Selma öğretmenle yeni bir sayfa aralayacak.

İlerleyen bölümlerde ise Selma öğretmen ile Taner arasında başlayan ilişki evliliğe doğru ilerleyecek