Gökhan Alkan ile Burcu Özberk'in birbirine uyumu Kraliçe dizisi ile çok araştırılacağa benziyor. Yasak Elma Kerim'i olarak çok sevilen ve Yıldız ile yolları ayrılması sonrasında diziye veda eden Gökhan Alkan'ın yeni dizisi geçtiğimiz gün açıklandı. Gökhan Alkan hayranları uzun zamandır Gökhan Alkan'ın yeni dizisi araştırmalarını yaparken, son dakika Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi ile el sıkıştığı ortaya çıktı.  Peki Gökhan Alkan'ın yeni dizisinin adı ne? Partneri kim olacak? sorularının yanıtları verildi. 

Aile Dizisinden Büyük Ters Köşe Çukur'un Günü Deniliyordu! Aile Dizisinden Büyük Ters Köşe Çukur'un Günü Deniliyordu!

Yeni projesinin ne olacağı çok merak edilen ve en çok teklif alan oyuncular arasında yer alan Gökhan Alkan, kendisine gelen teklifleri ince eleyip sık dokuması sonrasında kararını Kraliçe dizisinden yana verdi.  

Mednova Yapım imzası ile Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide başrol karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Gökhan Alkan'ın partneri kim olacak sorusu da son dakika karşımıza çıkarken, Herkes Burcu Özberk ile Gökhan Alkan'ın uyumuna gözlerini çevirdi. 

İnce eleyip sık dokudu

En son Yasak Elma dizisindeki popülaritesini Kalp Yarası dizisi ile devam ettiren ve dizinin final yapması sonrasında senaryo konusunda çok hassas davrandığını bildiğimiz Gökhan Akan, tercihini Kraliçe dizisinden yana kullandı. 

Burcu Özberk'e teklif gitmişti

Kraliçe dizisi başrol oyuncusu Gökhan Alkan olduğu açıklaması sonrasında gözler partnerine çevrilmişken, kendisine teklif götürülen Burcu Özberk'in teklifi kabul ettiği açıklandı. 

Uzun zamandır ekranlarda olmayan Burcu Özberk, paralı platformları tercih etmek yerine televizyon kanalını kabul etmesi ile herkesin gönlünü kazandı. Ekranların en sade güzeli Burcu Özberk, 'Aşk Mantık İntikam' dizisi sonrasında herhangi bir projede yer almamıştı. 

Aradan geçen uzun zaman sonrasında Burcu Özberk, Kraliçe dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. 

Kraliçe dizisi konusu

Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Öyle ki Kraliçe dizisi konusu da merak ediliyor. Ülkede çok ünlü bir basketbolcunun yaşadığı gizli bir olay akabinde adının büyük bir skandala karışması ile birlikte eşinin hayatının alt üst olması Kraliçe dizisinin konusu olarak karşımıza çıkarken, dizi ile alakalı başka net bir bilgi bulunmuyor. 

Kraliçe dizisi uyarlama mı?

Uyarlama dizilerin son zamanlarda dizi sektöründe çok yer alması akıllara Kraliçe dizisi uyarlama mı sorusunu da getirmekte. Queen Sugar ismindeki yabancı yapımdan uyarlanacak olan dizi çok yakında Kanal D 'de.