Özcan Deniz, 2018 yılında Feyza Aktan ile evlenmiş, bir çocuk yapmış ve daha sonra da boşanmıştı. Boşanma sürecinin oldukça çalkantılı geçişi ise Deniz'in özel hayatını objektiflere taşımıştı. 

feyzaaktan

Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı

Boşanmanın ardından Aktan, Özcan Deniz'den şiddet gördüğü iddiasıyla dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Özcan Deniz kısa süre sonra gönlünü modacı Samar Dadgar'a kaptırmıştı. 

ozcandeniz-2

Yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olan çift, 20 Ocak tarihinde sürpriz bir şekilde gizlice evlendi. Nikahın ardından da balayı için Dubai'ye gittiler. 

samardadgar-2

Balayından dönen çift önceki gün İstabul Havalimanı'nda görüntülendi. Mutlu çift, 'Dostlarımız ve aile arasında küçük bir tören tercih ettik. Teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için' dedi.

Özcan Deniz'in annesi bu evliliğe daha önce karşı olduğunu söylemiş ve hatta 'evliliğe ne gerek var gönüller bir olsun' demişti. 

kadriyedeniz-1

Bu sebeple merak edilen kaynana-gelin ilişkisi konusu hakkında açıklama yapan Özcan Deniz, 'Ailevi sorunlarımız aile arasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar. Cumartesi gecesi sahnem var diye erken döndük' dedi. 

Böylelikle annesi hakkında pek de açık vermeyen Özcan Deniz ve Samar Dadgar çifti, hızla uzaklaştı.