Yaz dizisi mi sezon dizisi mi karmaşası ile başlayan ancak reytinglerde üst sıralarda yer alması ile birlikte sezon dizisi olarak benimsenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde önümüzdeki hafta şok bir ayrılık yaşanacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza'sının diziye veda etmesi akabinde gidişat merak edilirken, o oyuncunun da ayrılığı herkesi şaşırtacak. 

Ertan Saban, Özge Özberk'in başrollerinde yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Perşembe akşamlarının sevilen dizisi olarak yoluna devam ederken, Rıza'nın ayrılığı sonrasında bir veda daha yaşanacak.  Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden kim ayrılacak? 

Altan Dönmez 'in yönetmen koltuğunda oturduğu Gani Müjde'nin usta kaleminden çıkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi her hafta Perşembe akşamları evlerimize misafir oluyor. Canını adeta sosyal medyadan alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyicinin her hafta şaşırdığı sahnelere ortaklık ediyor. 

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Gençlik dizileri arasında belki de en çok tutanı olarak bilinen ve tek final yapmayan liseli dizisi olarak bilinen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Aygün ayrılığı önümüzdeki haftaya damgasını vuracağa benziyor. 

Sadi Payaslı ve bir grup gencin bir araya gelmesi ile yaşanan dramın anlatıldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde her bölüm fraklı bir heyecan yaşanıyor.  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile alakalı şok gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Diziden bir oyuncunun ayrılacağı açıklaması izleyiciyi merakta bırakıyor. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden kim ayrılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün ne zaman ayrılacak?  

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün'e veda

Gelsin Hayat Bildiği Gibi kemik kadrosunda yer alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Özlem Turay diziye veda edecek. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün ne zaman ayrılacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin sevilen karakteri Aygün dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümü ile veda edecek. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün'ü Özlem Turay Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. bölüm diziden ayrılacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün dizi de Özlem karakterinin annesi olarak karşımıza çıkmaktaydı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aygün'ün diziye nasıl veda edeceği henüz bilinmiyor