Nursel Ergin’in sunuculuğunda ekranlara gelen Gelinim Mutfakta her hafta farklı bir heyecana sahne oluyor. Bugün haftanın finali olacak ve en düşük puanı alan gelin elenecek. Dün haftanın 4. Günü geride kaldı şovun 1064. bölümü olan 5 Ocak’ta ödülü kim kazandı? 5 Ocak Perşembe günü ödülü kim kazandı? 6 Ocak’ta kim birinci oldu? Cuma günü kim elendi gibi sorular sorulmaya başladı. Perşembe günü şovu kaçıran izleyiciler günün birincisini merak etmeye başladı. Çeyrek ve 7 bilezik ödülünün sahibi kim oldu? 6 Ocak 2023 kazanını. Haftanın kazanını kim oldu? Peki Cuma günü birincisi kim? Hepsinin cevabı haberimizde.

Bugün 7 Bilezik Sahibini Buluyor

Hafta içi her gün saaT 13.00’de ekranlara gelen, gelen Gelinim Mutfakta final heyecanı yaşıyor. Nursel Ergin’nin moderatürlüğünde farklı farklı yemek yapan gelinlere, kayınvalideler kimin yaptığı belli olmayan isimsiz tabaklara puan veriyor. Gelin, kayınvalide arasında zaman zaman sert tartışmalar yaşanıyor. Gelinler kayınvalidelerine tabağını nasıl bilemediği yönünde serzenişte bölünüyor. Gün kazananına  çeyrek altın verilirken haftanın kazananına tam 7 bilezik veriliyor.

Perşembe Günü Kurayla Zeynep 1. Oldu

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Perşembe günü en yüksek puanı toplayan gelinler Derya ve Zeynep oldu. Eşitliğin olduğu puanlamada kuraya gidildi, kurada Zeynep çıktı ve çeyrek altının sahibi oldu.

Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu

ZEYNEP- 20

DERYA- 20

HATİCE- 12

ECE-6-6 = 0 puanla yarışmaya devam ediyor.