6 Ocak 2023 Gelinim Mutfakta çeyreği kim aldı? Gelinim Mutfakta 6 Ocak puan durumu araştırması yapılıyor. Kaynanaların yüksek puan vererek haftanın birincisini belirlediği Gelinim Mutfakta 6 Ocak puan durumu araştırılıyor. 6 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Sorusu da bugün programın başlaması sonrasında araştırılıyor.  Peki Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta 6 Ocak 2023 puan durumu sizlerle. 

Hafta içi her gün 13.00 itibari ile Kanal D ekranlarında olan Gelinim Mutfakta yarışması haftanın son günü çeyreği kazanan isim merakla araştırılıyor. Her sene farklı isimlerin sunuculuğunu üstlendiği, bu sezon da Nursel Ergin'in sunumu ile Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı olan Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta Cuma günü haftanın finali yaşanırken, çeyrek altını kim aldı sorusunun yanıtı da 6 Ocak tarihinde merak ediliyor. Programın başladığı şu saatler itibari ile çeyrek altın ve 7 bileziğin sahibi kim oldu? Gelinim Mutfakta 6 Ocak kim elendi? 

Yarın Hangi İllerde Okul Tatil? Eğitime Ara Verilen İller Tam Liste Yarın Hangi İllerde Okul Tatil? Eğitime Ara Verilen İller Tam Liste

Peki bugün Gelinim Mutfakta birincisi kim oldu? 6 Ocak Gelinim Mutfakta birincisi kim? Gelinim Mutfakta 6 Ocak çeyrek altını kim aldı? Sorularının yanıtları programın başladığı şu dakikalarda merak ediliyor. 

Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını kim kazandı?

Hafta içi her gün 13.00 itibari ile yayınlanan Gelinim Mutfakta 6 Ocak haftanın son günü de merakla araştırılıyor. Kaynanalardan en yüksek puanı alanın elenmekten kurtulduğu haftalık çeyrek altının kazananının belirlendiği Gelinim Mutfakta 6 Ocak puan durumu şu sıralar programı izleyenlerin gün sonunda en çok merak ettiği konu olacak. 

6 Ocak Gelinim Mutfakta çeyreği kim aldı?

Her hafta Cuma günü yapılan haftanın finalinde gerek elenen isim gerekse de haftanın birincisi merakla takip edilirken, Gelinim Mutfakta 6 Ocak puan durumu, Gelinim Mutfakta 6 Ocak çeyreği kim kazandı? Gelinim Mutfakta 6 Ocak kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim sorularının yanıtlarını sizler için paylaşacağız. 

Gelinim Mutfakta saat kaçta başlıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta programında bugün çeyrek altını kim kazandı sorusu merak ediliyor. Gelinim Mutfakta saat kaçta başlıyor sorusunun yanıtı 13.00 Olmakta. 

6 OCAK 2023 Gelinim Mutfakta'da kim elendi?

Gelinim Mutfakta bu hafta en düşük puanı toplayarak yarışmaya veda eden gelin Ece oldu.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Puan Durumu

Zeynep ve Hatice gelin hafta boyu aynı puanı topladı. Haftanın birincisi ise kuraya kaldı. Kuradan Zeynep çıkarak 7 bileziği kazandı.