Gecenin Ucunda 14. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Reytinglerde olumlu bir tavır sergileyemeyen Gecenin Ucunda final iddiaları ile çalkalanırken, hewnüz açıklanmasa da bir kaç bölüm içerisinde final yapacağı söyleniyor. Öyle ki Neslihan Atagül'ün geçtiğimiz geçtiğimiz gün Başka bir dizi ile anlaşması bu iddiaları tekrardan gündeme getirdi. 

İlhan Şen'in yeni dizisi Selahattin Eyyübi hazırlıkları yeni yılın gelmesi ile birlikte hızlanırken, başrol olarak Neslihan Atagül'e teklif gitmesi, Gecenin Ucunda final iddialarını kuvvetlendirdi.  İlhan Şen'in dizisi yeni Selahattin Eyyübi için Neslihan Atagül'e teklif gitmesi izleyici tarafından türlü türlü yorumlara mahal verirken, ünlü ismin kabul etmesi durumunda birbirlerine olan uyumu da sorgulanacağa benziyor. 

Eşi Kadir Doğulu ile birlikte ortağı oldukları Akli Film imzasıyla bu sezon yeni dizilerinde bir araya gelen Neslihan Atagül'e şu sıralar bir çok yeni teklif gelmeye devam ediyor. Hali hazırda devam eden projesinin olması, yeni projeler ile nasıl anlaşabilir sorusunu akıllara getirirken, işte tam da bu sırada Gecenin Ucunda final mi yapacak sorularını beraberinde sunuyor. 

İlhan Şen'in yeni dizisinde

Neslihan Atagül dijital platform da yayınlanacak olan uzunca bir süredir İlhan Şen'in yeni dizisi olarak yorumlanan Selahattin Eyyübi dizisi ile anlaşma sağlayacağı iddia ediliyor. 

Selahattin Eyyübi ne zaman başlayacak?

İlhan Şen'in yeni dizisi Selahattin Eyyübi uzunca süredir merak odağı olmaya devam ediyor. Ne zaman başlayacağı henüz belirlenmeyen dizinin çekimlerinin bahar mevsiminde başlayacağı söyleniyor. 

Ebru Şahin'in yerini aldı

Geçen yaz rol aldığı Netflix’in Ahh Belinda filminin merakla beklendiği ünlü oyuncu Neslihan Atagül, bu arada yeni bir reklam anlaşması daha imzaladı.  Atagül, kozmetik markası New Well’le el sıkıştı.

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Gecenin Ucunda final mi yapacak?

Neslihan Atagül'e Selahattin Eyyübi'den giden teklif sonrasında izleyici Gecenin Ucunda final mi yapacak sorularını soruyor. 

Ancak ne yapımcılardan ne de kanaldan Gecenin Ucunda dizisi ile alakalı bir final kararı bulunmuyor. Öyle ki bu sezon sonuna kadar dizinin devam edeceği anlaşılıyor