Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Çarşamba günü yayın hayatına başlayan ancak sonrasında reytinglerde pozitif eğilim gösterememesi sonrasın da gün değişikliği ile Salı günü yayınlanmaya başlayan Gecenin Ucunda dizisi adeta can çekişiyor. Reytinglerde bir türlü ilerleyiş sergileyemeyen Gecenin Ucunda dizisi, finalden kaçış yolu olarak yeni karakter ve oyuncular dahil ediyor. Bu kapsamda Hazal Benli de Gecenin Ucunda oyuncu kadrosuna dahil oldu.  Gecenin Ucunda Nazlı kimdir? Gecenin Ucunda Nazlı kim oynuyor? Hazal Benli kimdir? sorularınızın yanıtları sizlerle.

Gecenin Ucunda 15. bölümü itibari ile diziye dahil olan Gecenin Ucunda Nazlı'sı dizide çok dikkat çeken bir karakter olarak karşımıza çıkarken, Gecenin Ucunda Nazlı amacı da merak ediliyor. 

Gecenin Ucunda Nazlı kimdir?

Kazım'ın başı derde girmiş ve Macide Handan ve Vedat'tan yardım istemişti.  Handan ise Macide'nin karşısına Avukat Nazlı'yı çıkardı. Gecenin Ucunda dizisine dahil olan Hazal Benli dizi de Avukat Nazlı karakterini oynayacaktır. 

Hazal Benli kimdir?

1993 yılı doğumlu olan Hazal Benli, Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine Deniz Yıldızı dizisi ile başlayan Hazal Benli Seversin dizisinde Selin karakteri ile çok sevilmişti. 

Hazal Benli rol aldığı diziler

2023 Gecenin Ucunda – Nazlı
2022 Seversin – Selin
2021 Kuruluş Osman – Zoyi
2020-2021 Arıza – Derya Tekin
2020 Hizmetçiler – Aslı Çoşkun
2019 Bir Litre Gözyaşı
2017-2018 Kırgın Çiçekler – Fadik Komiser
2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek – Zeyno
2017 Kara Yazı – İrem
2015 Deniz Yıldızı