Stra TV ekranlarının reytingleri yerlerde sürünmesine karşın bir türlü final kararı alınmayan dizisi Gecenin Ucunda final mi yaptı araştırmaları bugün daha bir derinlemesine soruluyor. Gecenin Ucunda 3 Ocak yayın akışında yer almaması sonrasında Gecenin Ucunda neden yok? Gecenin Ucunda final mi yaptı? Soruları, dizinin kemik izleyici kitlesi tarafından merakla araştırılıyor. 

Çarşamba akşamları yayınlanan Gecenin Ucunda dizisi Kuruluş Osman'a rakip olarak gösterilse de ilk bölüm de bunu başaramayacağı anlaşılmıştı. Öyle ki gün değişikliği sonrasında toparlar denilen Gecenin Ucunda dizisi reytinglerde sürekli negatif ilerleyiş sergilemekte iken, dizinin bu akşam 14. Bölümü ile yayınlanmaması akıllara Gecenin Ucunda bitti mi? Gecenin Ucunda final mi yaptı? Gecenin Ucunda neden yok? Sorularını getiriyor. 

Gecenin Ucunda 3 Ocak neden yok?

Gecenin Ucunda 14. Yeni bölümü 3 Ocak akşamı Kanal D yayın akışında yer almaması akıllara Gecenin Ucunda final mi yaptı? Söylemlerini getirirken, Gecenin Ucunda dizisinin 14. bölümü yerine "Yenilmez 4" isimli sinema filminin yer alması kafaları karıştırdı. Dizinin yeni bölümünün yayınlanmama sebebinin ise yılbaşı haftası olduğu için açıklaması, tedirgin izleyicisini bir nebze rahatlattı

Kadir Doğulu final yapabilir demişti

Kadir Doğulu Gecenin Ucunda dizisinin devam etmesi için izleyicisinin sahip çıkması gerekliliğinden bahsetmişti. Dizinin böyle devam ederse final yapacağını söyleyen Kadir Doğulu; izleyicisini üzmüştü.

Reytinglerde bir türlü yükselemedi

Gecenin Ucunda dizisi reytinglerde bir türlü tutunamadı. Oyuncu kadrosunun başarısının önüne geçen dizinin konusunun basitliği reytinglerin giderek düşmesine mahal verdiği belirtiliyor. 

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Gecenin Ucunda yeni bölüm ne zaman?

En son 27 Aralık'ta izleyicilerin karşısına çıkan dizinin, 10 Ocak 2023 tarihinde 14. Bölümü ile yayınlanması planlanıyor. 

Gecenin Ucunda Yılbaşı haftası para alamayacağı için yok

Yılbaşından sonra kanallar 1 ya da 2 hafta reklam anlaşması için görüşmeler gerçekleştirmekte. Kimi diziler 1 ya da 2 hafta ekranlarda, kanalların henüz reklam gelirlerinin anlaşması yapılmadığı gerekçesiyle dizilere para ödemiyor. Bu sebeple Gecenin Ucunda dizisinin de yeni bölümü yayınlanmayacak.