Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, korkunç deprem sonrasında şehirdeki son durumu katıldığı bir canlı yayında anlatırken, Islahiye'nin yarısı yok yorumu adeta yürekleri dağladı. 

Gaziantep'te büyük depremden çok büyük zarar aldı. Ölü sayısının giderek arttığı Şanlıurfa merkezüssü deprem sonrasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, katıldığı bir programda son bilançoyu paylaştı. 

Şahin yaptığı açıklama da "İlçenin yarısından çoğu yok. Tam bir felaket var. 60 bin kişilik bir ilçe. Böyle büyük bir felaket görmedim ben" dedi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube'daki yayınına katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kendisine sorulan soruları üzüntü içinde açıkladı. 

Tüm ilçelerde zarar ve ölü sayısının çok olduğunu açıklayan Şahin, özellikle de Islahiye vurgusu yaparak "İlçenin yarısından çoğu yok. Tam bir felaket var. 60 bin kişilik bir ilçe. Böyle büyük bir felaket görmedim ben" dedi. 

A101 Ağızları Açık Bırakacak İndirimli Ürünleri Yeni Açıkladı! TEK Gün Yetişen Kapacak A101 Ağızları Açık Bırakacak İndirimli Ürünleri Yeni Açıkladı! TEK Gün Yetişen Kapacak