Bankalar gerek müşterileri gerekse de yeni müşteri çekmek amacıyla yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Öyle ki 2023 senesinin ilk ayında geçerli birçok banka arasında kıyasıya rekabet başladı. Garanti Bankası da resmi internet sitesi üzerinden kampanya detaylarını paylaşmaya devam ederken, son olarak sadece sayılı günler kalan 1.000 TL bonus kampanyasına yetişen bonusu kapıyor. 

Garanti BBVA Mobil aracılığı ile müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yapıp onaylanan kişiye özel 1.000 TL bonus, geri ödemesiz ve koşulsuz şartsız sunuluyor. Öte yandan 10.000 TL nakit avans ta belirli şartlar taşınıyorsa faizsiz olarak anında hesaplara geçiyor. 

Garanti BBVA Mobil'den müşteri olmak isteyen vatandaş, bu kampanyadan faydalanmanın şartları ve başvuru koşullarını araştırıyor. Öyle ki yeni yılın ilk ayının bitmesi ile birlikte bu kampanyanın da bitecek olması sebebiyle, duyuruyu kullanmak isteyen vatandaşın elini çabuk tutma zorunluluğu da mevcut.

Garanti Bankası'ndan yılın ilk kampanyası

Yaşam şartlarının zorlaştığı bu dönemde bankaların sağladığı bu kampanyalar vatandaşın yaşam koşullarını bir nebze de olsa rahatlatırken, Garanti Bankasından 1,000 TL'lik alışverişinize verilecek olan 1.000 TL bonus, harcamalarınızda kullanılmak üzere sizlere sunuluyor. 

Öte yandan müşteri olmak sonrasında kredi kartınızın onaylanması durumunda da 10.000 TL'lik nakit avans faizsiz bir şekilde elinizde oluyor. 31 Ocak'a kadar devam edecek bu kampanyadan faydalanmak için geç kalmamalısınız. 

Garanti Bankası 1.000 TL bonus başvuru koşulları da çok basit

Garanti Bankası tarafından resmi internet sitesinde konu ile alakalı yapılan açıklama da "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın. Üstelik 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanın." denildi. 

Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek

Kampanya ne zaman başladı?

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası yeni yıldan birkaç gün önce açıklanmış ve 2 Ocak'ta yürürlüğe gireceği belirtilmişti. Aradan geçen 20 gün sonrasında vatandaş, Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası bitti mi? diye de soruyor. Garanti Bankası'nın düzenlediği bu verimli kampanya 31 Ocak'ta son bulacak. O Tarihe kadar müşteri olup, kredi kartı başvurunuzu onaylatmanız lazım. 

Garanti Bankası kampanyası başvuru koşulları

  • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan bonuslar 25 Şubat – 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
  • Kullanılmayan bonuslar 26 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.
  • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

Bonusu internet üzerinden harcayabilir miyiz

Kampanyaya başvurup kazanılan bonusu nerede kullanacağını araştıran müşteri, internet harcamalarında geçerli olup olmayacağını sormakta iken, bu kampanya da kazanılan bonuslar, sadece kart kullanarak olacak yani internet alışverişlerinde kullanılamayacak.

Hangi kredi kartları geçerli

Sadece sayılı günler kalan Garanti Bankası 1.000 TL bonus kampanyasında geçerli olan kredi kartları da sınırlı. Kampanya Bonus Flexi, Flexi, ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kart haricindeki kart başvuruları için geçerli olacak.