Garanti BBVA 1.000 kampanyasının detaylarını resmi internet sitesinde açıkladı. Yeni yılın gelmesi ile birlikte bankalar arası rekabet kızışarak devam etmekte. Öyle ki yeni müşteri kazanmak isteyen bankalar gün gün yeni kampanyalarını tanıtıyor. Bu kapsamda Garanti BBVA yeni müşterilerine özel 1.000 TL kampanyası başlattı. Şubat ayının sonuna geçerli olduğu açıklanan kampanya uzatılarak Mart ayının sonuna kadar devam edeceği bildirildi. Kampanya kapsamında müşterilere 1.000 TL ödeneceği açıklandı. 

Şubeye gitmeden katılanlar faydalanacak

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyasına başvurma detaylarında şubeye gitmeye gerek kalmadan müşteri olanlar kampanyaya katılım sağlayabilecek.

Bir Dakikada Zengin Edecek Formül Hem de E-Devlet üzerinden Bakılıyor Bir Dakikada Zengin Edecek Formül Hem de E-Devlet üzerinden Bakılıyor

Şubeye gitmeye gerek kalmadan internet ya da mobil uygulama üzerinden başvurulacağının açıklanması sonrasında kampanyaya dahil olmak isteyen vatandaş, Garanti Bankası 1.000 TL şartlarını merakla araştırıyor. 

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası ile alakalı olarak 10.000 TL nakit avansa da sahip olacağınız bildirildi. 

Ocak ayında yeni yıl kampanyası olarak başlatılan Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası ile alakalı bankadan yapılan açıklama şu şekilde;  "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın. Üstelik 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanın." 

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası detayları

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Her kart geçerli olmuyor

Garanti Bankası kampanyasından faydalanmak için Bonus Flexi, Flexi, ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kartlarından birine başvurmanız gerekli. Diğer kartlar için kampanya geçerli olmuyor