2023 yılının girmesi ile birlikte bankalar arasındaki yeni müşteri rekabeti devam ediyor. Bankalar arasındaki bu rekabet en fazla müşteriye yarıyor. Kamu bankası olsun, özel banka olsun rekabet kızışarak devam ediyor. Türkiye'nin güvenilir bankaları arasında ilk sıralarda yer alan Garanti Bankası yılbaşı kampanyası devam ediyor. 

Garanti bankası yaptığı kampanya duyurusunda sadece belirlenen zaman içerisinde banka müşterisi olan vatandaşa 1.000 TL veriyor. Garanti Bankası tarafından yapılan yeni müşteriye özel kampanya detayları, vatandaş tarafından merakla araştırılıyor.  Yeni yılın ilk yeni müşteri kampanyasını sunan Garanti Bankası müşterisi olmak için şubeye gitmeye de gerek yok. İnternet üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. 

Garanti Bankası yeni müşteri kampanyası 2023 detayları açıklandı. Eğer ki o şartları taşıyorsanız 1.000 TL cepte demektir. 

Öte yandan yeni müşteri olmanız durumunda alacağınız desteğin yanı sıra bir de faizsiz kredi imkanından faydalanabiliyorsunuz. 

Banka tarafından yapılan duyuruda yeni müşterinin faydalanabileceği 10.000 TL'ye varan sıfır faizli kredi imkânı sizleri bekliyor.

Garanti'den ilk kampanya duyurusu

Yılın ilk rekabet kampanyası Garanti Bankası tarafından duyuruldu. Garanti Bankası resmi internet sitesinden yapılan duyuru da "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın. Üstelik 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanın." denildi. 

Kampanya bitti mi?

Garanti Bankası kampanyasını duyan vatandaş, geç kalıp kalmadığını araştırıyor. Mobil bankacılık aracılığı ile yeni üye olan her vatandaşın faydalanabileceği bu kampanya tarihi 2 Ocak- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında devam edecek. 

Garanti Bankası müşterisi olup kredi çekmek isteyen vatandaşa özel 10.000 TL'ye varan faizsiz nakit avans verilecek iken, kişilerin 1000 TL’lik harcamasına 1000 TL Bonus verileceği de söylendi. 

Nakit Avansı kapmanın yolları açıklandı

Garanti Bankası müşteri olmanın akabinde faizsiz nakit avansı kullanma şartlarını sağlayan vatandaş bayram edecek iken o şartlar merakla araştırılıyor Bonus kredi kartı ve Money Bonus kredi kartı başvurusu yapıp onay alan birey, faizsiz krediden faydalanabiliyor. 

Maaş Gibi Her Ay Alınan Yardıma Bir Zam Daha! 4.336 TL Ödeme Alacaksınız Maaş Gibi Her Ay Alınan Yardıma Bir Zam Daha! 4.336 TL Ödeme Alacaksınız

20 Şubat'a kadar yapılan ilk 1.000 TL alışveriş sonrasında 1.000 TL'de nakit olarak yatırılıyor. Kampanya detayındaki işlemlerin ise dijital olarak yapılması gerekiyor. 

Her kredi kartı uymuyor

Bonus Flexi, Flexi, ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kart için başvuruda bulunanlar kampanyadan faydalanamıyor. 25 Şubat 2023 tarihi ile 25 Mart 2023 tarihleri arasında da mevcut bonusların kullanılması şartı var. 

İnternet üzerinden harcamalarda geçerli değil

Garanti Bankası 1.000 TL bonus almaya kazanan kişi, bu bonusu internet üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanılamayacağı gibi Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler de bonus ödemesi ile olamayacak. Kullanılmayan bonuslar ise 26 Mart 2023 tarihinde geri alınacağı söylenirken, bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilecek.