Vatandaşın nakit ihtiyacı gün be gün artmaya devam ediyor. Öyle ki yeni yıl yeni zamlar derken vatandaş, kredi çekmeye yönelirken bu kapsamda en uygun faizli ve ödemesi bütçesine en uygun olan bankayı tercih ediyor. İhtiyaçların arttığı bu dönemde gerek kamu bankaları gerekse de özel bankalar çeşitli kredi kampanyalarını sunuyor. Öte yandan nakit avans çekmek isteyen vatandaş için de sıfır faiz ile ödeme imkanı da kampanyalar arasında sunuluyor. 

Finansal alanda ihtiyaç duyulan kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Garanti Bankası yüzde sıfır faizle 10.000 TL nakit avans veriyor. Yeni yılın girmesi ile birlikte özellikle de bankaların kampanyaları devam ediyor. İhtiyacına destek olmak amacıyla Garanti Bankası kolları sıvamış iken anında onaylı Taksitli Nakit Avans fırsatını sunuyor. 

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Garanti Bankası nakit avans kampanyası

İhtiyaç kapsamında 10.000 TL'ye varan nakit avans, Garanti Bankası üzerinden anında onaylanacak şekilde hesaplarınıza yatıyor. Garanti Bankası 10.000 TL nakit avans kampanyası için ise sadece mobil uygulama üzerinden başvurmak yetiyor. 

Garanti Bankası 10.000 TL nakit avans kampanyası devam ediyor

Garanti Bankası vatandaşın ihtiyacını en iyi gözeten özel bankalar arasında yer alırken, yüzde sıfır faiz imkânı ile 10.000 TL'ye kadar nakit avans imkanını sunuyor. Sadece Ocak ayı için geçerli olacak olan yüzde sıfır faiz imkânı 31 Ocak itibari ile son buluyor 

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşa özel olarak düzenlenen kampanya ile nakit desteğinden yararlanmaları sağlanıyor. 

Garanti Bankası nakit avans nasıl alınır?

Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden 31 Ocak tarihine müşteri olmak ve akabinde de kredi kartı çıkarmak zorunluluğu sonrasında sıfır faizli nakit avansınızı kullanabilirsiniz. 

Garanti BBVA üzerinden yapılıyor

Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden ' ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ kısmına girip gerekli işlemleri tamamlamanız akabinde nakdi destekte yüzde sıfır oranı ile faydalanılabiliniyor. 

31 Ocak başvurusu sona eriyor

Kampanya detaylarında ise Garanti Bankası ile ilk defa tanışmak şartı bulunuyor. Öyle ki müşteri olunması ve onaylanması akabinde Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile de kredi kartı başvurusu yapma şartı bulunuyor.  Öte yandan Garanti BBVA müşteri olmanın akabinde aradan 14 günlük süre geçmeden Kredi kartı başvurusu yapması zorunluluğu da bulunuyor. Kredi kartının 31 OCak tarihine kadar onaylanması durumunda faizsiz ve masrafsız olarak nakit avans kampanyasından faydalanılacak. 

Taksit sayısı maksimum 6 oluyor

31 Ocak'a kadar tamamlanması gereken işlemler sonrasında nakit avans size 6 aylık taksiti halde veriliyor. İlk ay ödemeniz bir miktar fazla olurken, diğer kalan 5 ayı da eş taksitler şeklinde ödeyeceksiniz. 

Nakit avans desteği ile vatandaşın cebinden ne kadar çıktıysa o kadar geri ödemesi planlanıyor. Faizsiz nakit avans kısmı ilgisini çeken vatandaş, şu sıralar adeta Garanti BBVA mobil uygulamasını aşındırıyor. 

Yeni müşteriye özel 1.000 TL bonus

Öte yandan Garanti BBVA müşterisi olmak akabinde bir de kredi kartınız onaylanırsa yapacağınız harcamaya dayalı olarak 1.000 TL bonus fırsatından da faydalanabiliyorsunuz. Bonus Flexi, Flexi, ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus Kart'lar için geçerli olmayacak bu kampanyadan faydalanmak için diğer kredi kartlara başvurmanız ve Ocak sonuna kadar 1.000 TL harcama zorunluluğu mevcut. Harcadığınız 1.000 TL'ye karşılık ise 1.000 TL'lik bonus alacaksınız