Emekli promosyonu rekabeti bankalar arasında süregeliyor. Her emekli en çok promosyon ödemesi yapan bankayı tercih ederken, bankalar da bu durumu göz önünde bulundurup, ay ay emekli promosyonu açıklaması yapmaya devam ediyor. Mart ayının ilk emekli promosyonu güncellemesi haberi Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti Bankası mart ayında emekliye ek ödeme olarak vereceği emekli promosyonunu açıkladı. 

Garanti Bankası emekli promosyonu 

Her banka yeni müşteri çekmek ve müşterilerini kaybetmemek adına emekli promosyonunu ay ay güncelliyor. Kimi bankaların emekli promosyonu güncellemesinde kimi ay herhangi bir artış gerçekleştirmezken, kimi bankalar da rekabet savaşında üst sırada olmak adına rekor promosyon ödemesi yapacaklarını, emeklinin sadece 3 yıl bankada kalma sözüne veriyor. Garanti bankası da emekli promosyonu güncellemesini Mart ayı için sundu. Ancak Garanti Bankası mart ayı emekli promosyonu açıklamasında geçtiğiniz ay ile herhangi bir değişiklik yapmayacaklarını açıkladı.

3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 3.600 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 4.200 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 5.400 TL

Yapay Et Türkiye'ye Geliyor! Neden Et Fiyatları Arttığı Ortaya Çıktı Yapay Et Türkiye'ye Geliyor! Neden Et Fiyatları Arttığı Ortaya Çıktı

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 6.000 TL ödeme yapacak. 

Garanti Bankasından emekli maaşını almak isteyen emekli, gerek e-devlet üzerinden gerek uygulama üzerinden gerekse de banka şubesine gitmek koşulu ile sözleşmeyi imzalayıp, 3 yıl kalma sözü vererek emekli promosyonu ödemesinden faydalanabilir.