EYT'lilerin de emekli maaşı alacak olması ve bunun tarihinin de Nisan olarak açıklanması sonrasında, bankalar 2 milyondan fazla müşteri kazanmak adına rekabete girmiş gibi gözükmekte. Bankalar emekli promosyonu konusunda gün gün açıklamalarını yinelerken, yeni emekli promosyonu açıklaması Garanti Bankası tarafından yapıldı. Garanti Bankası emekli promosyonu açıklamasını güncelledi. EYT'lilerin de emekli promosyonundan faydalanacak olmasından sebepli ödemelere zam yaptığını açıklayan banka 8.500 TL'ye kadar ödeme yapacaklarını belirtti. 

QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi

EYT'liler Nisan ayında ilk maaşını almaya başlayacak. 2 milyondan fazla emekli için emekli promosyonu ödemesi adeta ikinci maaş olarak devreye girecek iken bankalar emekli promosyonuna ek kampanyaları ile birlikte ek ödemelerinde yeni kampanya düzenledi.  Bu kapsamda Garanti BBVA emekli promosyonu güncellemesini sundu. Promosyon artı kampanya ödemesi ile birlikte emeklilerin 3 yıl kalma sözüne 8.500 TL ödeyecek. 

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyanlar 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyona ek, kredi kartları ile 500 TL harcamaya 1000 TL bonus fırsatından yaralanacak. 

Garanti Bankası emekli promosyonu

3 bin 500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4 bin 500 TL, 3 bin 500 TL-7 bin 500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5 bin 250 TL, 7 bin 500 TL-10 bin TL arasında emekli maaşı alanlara 6 bin 750 TL, 10 bin TL ve üstünde maaş alan emeklilere ise 7 bin 500TL promosyon ödemesi yapacak.

Son tarih Mart sonu

Garanti Bankası emekli promosyonu artı kampanya için başvuruların son tarihinin 31 Mart olduğu açıklanırken, emekli maaşını taşıma ve yeni müşteri olma işlemlerinin şubeye gitmeden mobil işlemler üzerinden tamamlanabileceği de belirtildi.