Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişiler, maaş aralıklarına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Bu kapsamda, Ocak 2023'te hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte, güncel emekli promosyonu kampanyası belli oldu.

Garanti Bankası Emekli Promosyon Ne Kadar?

Garanti Bankası'nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilendirme metnine göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankası'ndan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 3.600 TL'den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Söz konusu emekli promosyonları, maaş tutarı artıkça 6.000 TL'ye kadar yükseliyor.

Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.600 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.200 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 5.400 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 6.000 TL

Garanti Bankası'nın duyurduğu emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden başvuruda bulunabilirler. Emekli promosyonu kampanyasına dair ayrıntılara, Garanti Bankası'nın internet sitesinden erişilebilir.