Emekli promosyonu kampanyası geçtiğimiz yıldan beri devam etmektedir. Özellikle para ihtiyacı olan emekliler hangi banka ne kadar promosyon veriyor? En yüksek promosyon veren banka hangisi? Şeklinde araştırmalarını hız kazandırdı. Özellikle Temmuz 2022 de gelen ek zammın ardından bankalar arasında resmen promosyon yarışı yaşandı. Her banka, emekli maaş müşterisini artırmak için elinden gelenin fazlasını yapıp en yüksek promosyonu vermeye çalışmaktadır. Bankalar arası yarışa katılan bir banka da Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası Emekli Promosyonu Açıklandı!

Ocak ayı emekli promosyonu güncellemesi yapan bankalar arasına Garanti Bankası da dahil oldu. Emekliler üç yıl boyunca maaşını aynı bankadan alma sözü verdiklerinde maaş aralıklarına göre değişiklik gösteren tutarda emekli promosyonu almaktadır. Özellikle bankalar arasında adeta yarış haline dönen emekli promosyonunu hangi banka ne kadar verecek? Şeklinde araştırmalar hız kazanmıştır. Bu kapsamda Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamayla emekli promosyonu Ocak 2023 için belli oldu.

Garanti Bankası Emekli Promosyonu Açıklandı

Garanti Bankası müşteri portföyünü artırmak için çalışmalarına devam ederken emekli maaşı müşterilerine sunduğu imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Emekli maaşı müşterileri, emekli maaşlarını 3 yıl aynı bankadan alma sözü verdikleri zaman en az 3600 TL en fazla 6000 TL ödeme almaya hak kazanacak. Verilen emekli promosyonları maaş tutarına göre farklılık göstermektedir. Garanti Bankası resmi internet sitesinde yapılan açıklama sonucu:

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 3.600 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 4.200 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 5.400 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 6.000 TL

Garanti Bankası emekli promosyonu kampanyasından faydalanmak için siz de Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da mobil uygulama üzerinden emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz. Eğer bu yolları kullanmak istemiyorsanız en yakın Garanti Bankası şubesine giderek 3 yıl maaşınızı buradan alma sözü vererek siz de sunulan promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz. Sizlere sunulan imkanlardan faydalanırken ayrıca otomatik ödeme talimatı verdiğinizde sizlere ek ödeme imkanı da sunulmaktadır