Garanti Bankası, güncel kampanya detayları ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bilgi vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil'den müşteri olan ve kredi başvuru yapıp, başvurusu onaylanan kişiler için geçerli olacak kampanya belli oldu. Söz konusu kampanya kapsamında, 1.000 TL bonus ve 10.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor.

Zam Açıklandı! Artık Hesaplara 3.038 TL Destek Ödemesi Yatacak Zam Açıklandı! Artık Hesaplara 3.038 TL Destek Ödemesi Yatacak

Garanti Bankası 1000 TL Bonus

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA Mobil'den müşteri olan, kredi başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan kişiler, tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcamalarına 1.000 TL bonus kazanacaklar. Söz konusu kampanya 2 Ocak tarihinde başladı ve 31 Ocak'a kadar devam edecek.

Garanti Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA Mobil üzerinden banka müşterisi olan kişiler için 1.000 TL bonus kampanyasının yanı sıra, 10.000 TL'ye varan varan sıfır faizli, masrafsız, taksitli nakit avans da sağlanıyor. Bu kampanya da 31 Ocak tarihine kadar devam edecek. Bonus, faizsiz taksitli nakit avans ve diğer güncel kampanyalar ile ilgili ayrıntılı bilgilere Garanti Bankası'nın internet sitesinden ulaşılabilir.