Garanti Bankası, güncel promosyonlar ile ilgili internet sitesi üzerinden bilgilendirmelerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanları kapsayan yeni bir kampanya daha duyuruldu. Söz konusu kampanya çerçevesinde 1.000 TL bonus verileceğinin açıklanmasının ardından, ayrıntılar araştırılmaya başlandı.

Garanti Bankası 1.000 TL Bonus Fırsatı

Garanti Bankası'nın açıklamasına göre, Garanti BBVA Mobil’den müşteri olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapan ve başvuru onaylanan kişiler. tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcama sonrasında 1.000 TL bonus kazanacaklar.

Garanti Bankası Müşterisi Olmak İçin Gerekenler

1.000 TL bonus kampanyasının duyurulmasının ardından, Garanti BBVA müşterisi olmak için hangi belgelerin gerektiği de araştırılmaya başlandı. Mobil uygulama üzerinden müşteri olacak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti yeni tip kimlik kartının yanınızda olması yeterlidir.

1+1 2+1 3+1 Fark Etmez! Bu Devlet Desteğiyle Bedavaya Ev Sahibi Olabileceksiniz 1+1 2+1 3+1 Fark Etmez! Bu Devlet Desteğiyle Bedavaya Ev Sahibi Olabileceksiniz

Garanti Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, Garanti BBVA Mobil müşteri olan kişiler 10.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı da sağlanacak. Söz konusu kampanyalara ilişkin ayrıntılı bilgilere, Garanti Bankası'nın resmi internet sitesinden erişilebilir.