Bu sezonun başında Arsenal’dan 6 Milyon Euro’ya alınan Lucas Torreira hemen her maçta gösterdiği performans ile tüm taraftarı kendine aşık etmişti. Şuanda diğer takımlara piyasa değeri yaklaşık olarak 15 Milyon Euro olan başarılı oyuncuya bir çok Avrupa kulübü talip olsa da henüz net bir karar çıkmadı. Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un vazgeçilmez oyuncusu olarak karşımıza çıkan Torreira, İspanya takımı Valencia ile flört halinde.

Bu sezon transfer dönemi sona ererken takıma dahil olan Lucas Torreira taraftarı oldukça şaşırtmıştı. Özellikle Arsenal’da gösterdiği performansın ardından Galatasaray’da da başarılı adımlar atıp büyük sıçrama yapan yıldız oyuncu kısa sürede herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Kısa sürede sarı kırmızılı formayı sahiplenen ve saha içindeki kendi karakteriyle taraftarların ilgisini çeken Torreira, Okan Buruk’un en sevdiklerinden olurken İspanyol devi ile görüştüğü iddia edildi.

Torreira Gidiyor Mu?

Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor

Torreira’nın bu yaz ayında Galatasaray’ın ayrılacağı konuşulsa da henüz net bir açıklama gelmedi. Lucas Torreira’nın İspanyol devi Valencia ile görüştüğü ve sezon sonunda ayrılabileceği tahmin edilirken Valencia’nın 10 Milyon TL bedelle gönderileceği tahmin edildi. Konuyla ilgili henüz ne Okan Buruk’tan ne de Torreira’dan bir açıklama gelmedi. Yeni açıklama geldiği zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.