Merve Boluğur ve boşandığı eşi Mert Aydın kameralar tarafından görüntülenince sinirlendi. Röportaj vermek istemeyen Boluğur basın mensuplarına, "İnsan değilsiniz" derken, eski eşi Mert Aydın da aracını muhabirlerin üzerine sürdü!

53 GÜN BOŞANDILAR!

Türkiye'nin en beğenilen kadın oyuncuları arasında yer alan Merve Boluğur, gündemden düşmüyor. Bir süredir ekranlardan uzak kalan ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Boluğur, aldığı ani evlilik kararıyla çok konuşulmuştu. Ancak Boğulur&Aydın çifti  2 ay bile sürmeden 53 günde boşanmışlardı. Eski evliler dün gece Nişantaşı’ndaydı.

AİLEM İSTEMİYOR

Son zamanlarda barıştıkları konuşulan çift, Müdana adlı restoranın önünde görüntülendi.  Kameraları görünce koşar adım araçlarına geri dönen çift, 15 dakika sonra yeniden mekânın önüne gelen Merve Boluğur ve Mert Aydın, hızla içeri girdi. 20 dakikada yemek yiyip çıkan ikili, muhabirlere sert tepki gösterdi.

Kameraların kapatılmasını isteyen Boluğur, "Gerginlik çıkarmıyorum, rica ediyorum. Görüntülenmek istemiyorum. İnsanım ben, insanlık hakkım var. Olay yaratıyorsun kapat diyorum kapatmıyorsun. İnsani bir şey istiyorum senden. Vicdanen istiyorum. Röportaj yapmak istemiyorum, görüntülenmek de istemiyorum. İnsan değilsiniz abi siz. Üzülüyorum." diyerek olay yerinden uzaklaştı.

Mert Aydın ise önce onu sakinleştirmeye çalıştı, ardından aracını muhabirlerin üzerine sürdü.

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!