İhtiyaç kredisi günümüzde her zamankinden daha çok başvurulan kredi seçeneklerinden biri. Artan fiyatlarla birlikte ihtiyaçlarını gidermek isteyenler uygun fiyatlı ihtiyaç kredisi almak istiyor. Finansbank'ın avantajlı seçeneklerle sunduğu ihtiyaç kredisi detayları haberimizin devamında...

Finansbank giderek artan enflasyon ve düşen alım gücü karşısında vatandaşlara uygun faiz ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Finansbank 50.000 liralık ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda 24 ay taksit seçeneği ve %1.39 gibi düşük orandan faiz fırsatıyla kredi imkanı sunuyor. Bu durumda düşük faizden çektiğiniz bu 50.000 liralık ihtiyaç kredisi için 24 aylık taksitlerin her biri 2565.60 lira olarak karşınıza çıkıyor.

İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı

Finansbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Müjdesi

1-52

Finansbank ihtiyaç kredisi isteyenlere oldukça memnun edici seçenekler sunuyor. %1.39 gibi düşük faiz ile sunulan bu kredi konusunda Finansbank tarafından sağlanan bir diğer kolaylık SMS ile kredi kullanma fırsatı. Böylece Finansbank tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda nakit kredi kullanacaksanız SMS ile kredi ödemesi veriliyor. Başvuru şartlarına uygun iseniz düşük faizden ihtiyaç kredinizi istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. SMS ile başvuru yapacağınız ihtiyaç kredisi için Finansbank müşterisi olmanız da gerekiyor. Sms uygulaması sayesinde hafta sonları bile kredi alma imkanına sahipsiniz. Böylece krediniz onaylandığında bu miktar sms ile hesabınıza yatıyor.

Finansbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Günden güne artan fiyatlar karşısında vatandaşlar çareyi ihtiyaç kredisi almakta buluyor. Bu konuda Finansbank, kredi ihtiyacı olanlara oldukça avantajlı teklifler sunuyor. %1.39 gibi düşük faiz oranı ile 24 ay taksitle ihtiyaç kredisi seçeneği Finansbank'ın sağladığı kolaylıklardan biri. Yine Finansbank sunduğu SMS ile kredi hizmeti sonucunda müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Peki,  SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl oluyor? Sms ile ihtiyaç kredisine başvurabilmeniz için Finansbank kredi puanınızın 1500 ve üzerinde olması gerekiyor. Bu kredi puanına sahip olanlara Finansbank 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Bu durumdan cep telefonunuzdan bankaya SMS atmanız gerekiyor. Bu SMS sonrasında istediğiniz kredi miktarı hızlı bir şekilde hesabınıza yatırılıyor.