İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak

Bankalar telefon operatörleriyle anlaşma yapmaya devam ediyor. Piyasanın en uygun kredilerini böylece sunmuş oluyorlar. Türkcell ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma ile müşteriler şimdiye kadar görmüş oldukları en cazip kampanyayı kullanma fırsatı bulmuştur.

6-14

50 bin TL üst limitli olarak verilmekte olan kredi ile vatandaşlar nakit ihtiyacını karşılayabiliyor. Banka ve Türkcell tarafından yapılan açıklama ile mobil uygulama üzerinden de krediye başvuru yapılabileceği belirtildi. Kredi ile ilgili detaylar ise kredi kullanmak isteyen müşterilere belirtildi.

Kredi Kullanım Şartları

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar öncelikle;

·         TC vatandaşı olmak

·         Kredi puanı kredi kullanmasına uygun olmak

·         Belirli bir geliri bulunmak

·         18 yaşın üzerinde olmak

Şeklinde sıralanmıştır. Bankanın internet sitesinden krediye başvuru yapılabileceği gibi Paycell üzerinden de krediye başvuru sağlanabilir. Krediye başvuruyu herkes gerçekleştirebilir. Aynı aile içerisinden birden fazla kişinin de krediye başvuru yapması mümkündür. Bu noktada da herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Kredinin Koşulları Nelerdir?

6-15

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bin TL ile 50 bin TL arasında bir kredi kullanabilirler. Krediden öncelikle faizsiz olarak faydalanma imkanı bulunmaktadır. Yapılan başvuru ile birlikte ne kadar bir tutarı faizsiz olarak alabileceğiniz sizlere belirtilmektedir. Miktarı ve vade sayısını onaylamanız durumunda hesabınıza para direk olarak aktarılacaktır. Faizsiz olarak alacağınız miktarın 6 ay içerisinde ödenmesi gerekmektedir.

Daha yüksek vadelerde bir kredi kullanmak istemeniz durumunda bankanın mevcut faiz politikaları çerçevesinde kredi kullanabilirsiniz. Faizsiz olarak sunulan kredi limitini isterseniz parçalar halinde de kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bir müşteriye 10 bin TL olarak sunulan 6 ay vadeli faizsiz krediden önce 5 bin TL daha sonra da 5 bin TL olarak faydalanmanız mümkündür. Bu durumda kullandığınız 2 kredi için de herhangi bir faiz ödemezsiniz.

Bankanın Türkcell ile yapmış olduğu anlaşma dışında birçok farklı ürünü bulunmaktadır. Bu ürünleri kullanarak da kredi ihtiyacınızı karşılaşabilirsiniz. Kredilerin tamamının öncelikle kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Gerek faizli olan krediler için gerek ise faizsiz olan krediler için bu miktarı ödemeniz gerekecektir. Ayrıca kredi ile ilgili diğer koşulları da bankadan öğrenmeniz mümkündür.