Sosyal medyada hazırladığı parodi videolarla fenomen olan ve geçtiğimiz yıl nisan ayında cinsiyet değiştirmesi ile gündem olan Melis Sağlam, kahreden haberle yıkıldı.

Müge Anlı ve Esra Erol'un programlarındaki olayların parodilerini hazırlayarak sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi elde eden Melis Sağlam, acısını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Melis Sağlam, bir süredir hastanede tedavi gören annesini kaybetti. Sağlam, geceyarısı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Mekanın cennet olsun annem" ifadesini kullandı. Sağlam, yaptığı paylaşımlarda hayatında ve cinsiyet değiştirme süreçlerinde en büyük destekçisinin annesi olduğu her zaman dile getiriyordu.

İşte Melis Sağlam'ın O Paylaşımı:

Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı... Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı...

melis-saglam--

Melis Sağlam Kimdir? 

1993 doğumlu olan Melis Sağlam, sosyal medyada hazırladığı parodi videolar ile fenomen oldu. Instagram’da 237 bin, Youtube’da ise 300 bin takipçi sayısına ulaşmıştı. Milyonun üzerinde izlenen videolara sahip 1993 doğumlu fenomen isim aldığı karar ile cinsiyet değiştirdi ve yeni adının Melis olduğunu duyurdu.