Denizbank nakit ihtiyacı olan müşterisine çok özel bir kredi imkanını açıkladı. Yaşam şartlarının zorluğu, nakit ihtiyacını doğururken, elinde nakit olmayan vatandaş da kredi çekmeye yöneliyor. Kendisine en uygun kredi imkanından faydalanmak isteyen birey gerek geri ödemesi gerekse de faiz oranı en makbul olan kredi seçeneklerini araştırıyor. Bu kapsamda Denizbank, çok kolay şartlarda yeni ihtiyaç kredisi imkanını açıkladı. 

Denizbank 50.000 TL nakit desteği sağlıyor. Öyle ki Denizbank İhtiyaç kredisi detaylarında düşük faiz ve esnek ödeme seçenekleri mevcut. Yeni yılın ilk ayında müşterisine özel kampanyalar düzenleyen Denizbank müşterisinin ihtiyacına da en kolay yoldan yanıt veriyor. Her bütçeye uygun kapsamda kredi imkânı sağlayan Denizbank, özellikle de yeni yıl kampanyaları ile çok ilgi görüyor. 

SMS ile de oluyor 

Denizbank kredi kampanyasına SMS ile de başvurular kabul edilirken, kredim T.C. kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra bu mesajı 32 80 numarasına göndererek de ihtiyaç kredi başvurusu yapabiliyorsunuz

Devletten 65 Yaş Aylığı Müjdesi! 8.000 TL Hesabınıza Yatacak Devletten 65 Yaş Aylığı Müjdesi! 8.000 TL Hesabınıza Yatacak

Resmi internet sayfasından yayınlandı

Denizbank Resmi internet sitesi üzerinden açıklanan bilgiye göre müşterisinin ihtiyaçları kapsamında 50 Bin Tl'ye varan krediyi düşük faiz imkânı ve esnek ödeme seçenekleri ile sunacak. 

Özel bankacılık devi

Gerek kamu bankaları gerekse de özel bankaların düzenlediği ihtiyaç kredi kampanyaları arasından sıyrılan Denizbank, yine tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.  Başvuru yapılması sonrasında kabul edilmesi durumunda 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi anında hesaplarda olacak. 

Denizbank 50.000 TL kredi faiz oranı kaç?

Yeni yıl kampanyası kapsamında Denizbank bir adım önde olma planını devreye sokmuşçasına her bankaya inat adeta yeni kampanyaları ile esnek ödeme seçenekleri ve düşük faizi sunuyor. Nakit ihtiyacı olan müşterisini özel olarak hazırlanan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları da vatandaşın cebini yakmayacak nitelikte olduğu biliniyor. Denizbank 50 bin TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine yüzde 1.79 avantajlı faiz oranıyla sunuyor.

Ocak kampanyası bitiyor

Denizbank 50.000 TL kredi kampanyası yılbaşı itibari ile başlamış bulunup Ocak ayının bitmesi ile de son bulacak. Müşteri memnuniyet odaklı olan Denizbank kredi kampanyasında müşteri geri ödemesini 3-36 ay aralığında yapacak. Başvuru yapmak için bankaya gitme zorunluluğu da yok. Mobil bankacılık ya da internet üzerinden Denizbank İhtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Dijital imza ile halloluyor

Acil nakit arayışınız mevcut ise bankaya gitmeye hiç vaktiniz yok ise sizde yolları aşındırmadan internet üzerinden Denizbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve digital imza seçenekleri ile de oturduğunuz yerden anında hesabınıza 50 bin TL'nizi alabilirsiniz. 

50 Bin TL geri ödemesi nasıl olacak?

50.000 TL ihtiyaç kredisini 1.79 oranla çeken vatandaş, 2 yıllık bir ödeme planında bankaya toplamda 65 bin 165 lira geri ödeme yaparak borcunu sıfırlayabiliyor.