Maaş Gibi Her Ay Alınan Yardıma Bir Zam Daha! 4.336 TL Ödeme Alacaksınız Maaş Gibi Her Ay Alınan Yardıma Bir Zam Daha! 4.336 TL Ödeme Alacaksınız

Akbank'ın resmi internet sitesinde, 20 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve 13 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek olan faizsiz kredi kampanyası geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Söz konusu faizsiz kredi kampanyasının açıklanmasının ardından, detaylar araştırılmaya başlandı.

Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası

Akbank'ın açıklamasına göre, 20 Aralık 2022 - 13 Ocak 2023 tarihlerinde geçerli olacak kampanyadan, Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilecek. Mobilden Akbanklı olan yeni müşteriler, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilecekler. Kampanya kapsamında kullanılabilecek minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum tutar ise 10.000 TL'dir ve maksimum vade süresi ise 12 aydır.

Faizsiz Krediden Kaç Defa Yararlanılabilir?

Akbank'ın internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, faizsiz kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir. Söz konusu ihtiyaç kredisinden yalnızca gerçek kişi müşteriler faydalanabilecek. Faizsiz krediye dair detaylı bilgilere, Akbank'ın resmi internet sitesinden ulaşılabilir.