Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 2. çocuğu oldu. Oyuncu çift çocuklarına ‘Kerem’ ismini verdi. 2017 yılında dünya evine giren Fahirye Evcen ve Burak Özçivit çifti ilk çocukları Karan’ı 2019 yılında kucaklarına almıştı. İkinci kez anne baba olmanın heyecanını yaşayan ünlü çift 18 Ocak’dadoğan erkek bebeklerine ‘Kerem’ adını verdi.

2-41

Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı

Doğumdan önce eşi Burak Özçivit ile Nişantaşı’nda görüntülenen Fahriye Evcen, “hamilelik sürecim çok güzel geçiyor. Bol bol dinleniyorum. Karan’ı da kardeş sürecine alıştırdık. Ailece çok heyecanlıyız” açıklamalarında bulunmuştu.

Burak Özçivit’de ikinci kez baba olacak olmasıyla ilgili kendisine yönlendiren sorulara “ İnanılmaz heyecanlıyız. Haberi ilk aldığımızda çok mutlu olduk. Sağlıklı vatana, milete hayırlı evlat olsun bizim için yeterli. Uykusuz gecelere Karan ile yaptığım staj sürecinde alıştım” şeklinde cevaplar vermişti.

2-42

Fahriye Evcen ilk çocuğu Karan’ı kucağına aldıktan sonra duygularındaki değişimden bahsederek “ Anne olduktan sonra daha hassas oldum. İki temel sorun içimi oldukça acıtır oldu. Bu sorunlardan ilki ‘her bebek eşit şarlarda mı büyüyor’ sorusu ikinci sorunda ‘her aile bebeğine eşit şartlarda bakabiliyor mu’ sorusu oldu. Bu iki sorun üzerinde düşündükçe daha derinden acı hissetmeye başladım.” açıklamalarını yapmıştı.

Burak Çok İyi Bir Baba

3-30

Eşi Burak Özçivit’in çok iyi bir baba olduğunu her fırsatta dile getiren Evcen, “Yardım anlamında çok şanslı olduğumu düşünyorum. Bebek bakımında babanın desteği çok önemli. Karan doğduğundan beri uykusuz yaşıyorum.” açıklamalarında bulunmuştu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Ne Zaman Evlendi?

Aşk Sana Benzer sinema filmi ve Çalıkuşu dizisinde birlikte rol alan Burak Özçivit ve Fahriye evcen çifti, 2014 tarihinde sevgili olmuşlardı. İkili 3 yıllık ilişkilerini 29 Haziran 2017 yılında Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan bir düğün ile evliliğe taşımıştır.

Çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar kıymıştı. Nikahta Burak Özçivit’in şahitliğini yapımcı Timur Savcı yaparken Fahriye Evcen’in şahitliğini ise Banu Savcı yapmıştır. Ünlü ikili uzun yıllardır mutlu ve imrendiren bir evlilik yaşıyor.