EYT'li bayram ikramiyesi alacak mı sorusu aylardır merakla araştırılıyor. EYT'lier konusunda bazı belirsizlikler devam ediyor. Bu kapsamda en çok merak edilenlerin başında EYT'liler Bayram ikramiyesi alacak mı sorusu ile birlikte EYT emekli promosyonundan faydalanacak mı sorusu olmakta. Gün gün türlü iddiaların ortaya atıldığı EYT'liler ne zaman maaş alacak? İşte detaylar

Mart ayı itibari ile emeklilik başvurularına başlayan EYT'liler Mart sonuna kadar belirsiz soruların yanıtlarını araştırıyor. İlk olarak EYT'liler ne zaman maaş alacak sorusunun yanıtı araştırılırken, cevabı olarak da karşımıza Nisan ayı çıkıyor.

Banka işlemlerini de tamamlamak isteyen EYT'lilere emekli promosyonu verilecek mi araştırması da arama motorlarının gözde cümlesi olmakta iken EYT'linin karşısına çıkan yanıt mutlu edecek. EMemkli promosyonundan faydalanacak olan taze emekliler için diğer bir konu ise emekli bayram ikramiyesi olarak biliniyor.

Dini bayramlarda 2008 senesinden beri ödenen emekli ikramiyeleri, emekliye ek ödeme olarak sevindirirken, bu sene bayram ikramiyeleri zamlanacak mı sorusunun da yanıtı merak ediliyor. 

Nisan ayında Ramazan Bayramı öncesinde emekli maaşı alacak olan EYT'liler bayram ikramiyesi alabileceği açıklandı.

EYT'liler ne zaman maaş alacak

Resmî Gazete'de kesinleşen bir konu da EYT'linin emekli maaşını ne zaman alacağı konusu olurken, konu ile alakalı açıklama geldi. Nisan ayının 17'si ile 26'sı arasında emekli sicil numaralarının son hanesine göre belirlenen tarihte maaşlarını alacak. BAĞ-KUR'lular ise Nisan ayının 25 ile 28 arasında maaşlarına alacak.

Emekli promosyonu kampanyalarına dahil olacak mı?

Her emekli gibi EYT'liler de 3 yıl maaş alma imzası attığı bankadan 8.500 TL'ye kadar ödeme alacak. 

Bayram İkramiyesi son durum açıklandı

EYT'linin maaş alacağı tarih belirlenmeden önce bayram ikramiyesinden faydalanamayacağı konuşulmaktaydı. Öyle ki Nisan Ayında kutlanacak olan Ramazan Bayramı öncesinde emekli ikramiyesinden mahrum kalacağı iddia edilen taze emekliler için maaş müjdesi ile birlikte bayram ikramiyesi de onay aldı.

EYT'liler de bayram ikramiyesinden faydalanacak. 2023 senesinde 2 mübarek bayramda da bayram ikramiyesi ödemesi alacak.  Bayram ikramiyesi geçen yıl 1100 TL olarak belirlenmişti. Bu yıl ise 1500 ile 2 bin TL arasında zamlı olarak karşımıza çıkacak.

Denizbank Promosyon Şovu Yaptı! 18.800 Ek Ödeme Hesaplara Yattı Denizbank Promosyon Şovu Yaptı! 18.800 Ek Ödeme Hesaplara Yattı