Emekli promosyon kampanyaları bankalar tarafından verilmeye devam ediliyor. Emekli promosyon yarışına katılan bir banka da ING Bank oldu. ING Bank tarafından emeklileri ve EYT’lileri memnun edecek haber geldi.

Bildiğiniz gibi emekli promosyonları uzun zamandır gündemimizde yer alıyor. Emeklilerin kazançları bir tık düşük olduğundan dolayı ekonomik yönden sıkıntı yaşamaktadırlar. Hal böyle olunca da yeni yeni yollara yönelmektedirler. ING Bank emekli promosyonu yüksek bankalar arasında yer edinmiştir. Peki, emekli promosyonu ne kadar?

ING Bank Emekli Promosyonunu Güncelledi

Hemen her emeklinin yakından takip ettiği emekli promosyonlarını güncelleyen bankalar arasında ING Bank’ta yer aldı. ING Bank tarafından alınan karar kapsamında 2023 yılının gelişiyle beraber asgari ücrete ve emekli maaşlarına zam gelmişti. Gelen zammın ardından bankalar da promosyon güncellemesi yaptı. Maaşını 3 yıl ING Bank’tan alma sözü veren emeklilere tek seferde çok miktarda para veriliyor.

Bankalar arası rekabetin giderek arttığı bu dönemde promosyon miktarları da artış gösterdi. Promosyonlarda yaşanan artış 2023 yılıyla beraber etkisini de devam ettirmektedir. EYT’li vatandaşlar da emekli promosyonuyla ilgili araştırma yapıp en yüksek emekli promosyonu veren bankalar arasında yer alan ING Bank tarafından verilen promosyon ödemelerini araştırmaktadır. İşte, güncel emekli promosyonları:

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar emekli maaşı alanlara: 4.500 TL,

3.500 TL ile 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında emekli maaşı alanlara: 5.250TL,

QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi

7.500 TL ile 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında emekli maaşı alanlara: 6.750 TL

10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara: 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Yani bir emekli veya EYT’li 10 bin TL maaş alıyorsa ve maaşını da ING Bank’a taşıdıysa hesaplarına tek seferde 17.500 TL geçecektir. Promosyon ödemesinden faydalanmak için siz de size en yakın ING Bank şubesine gidebilir, ING Bank müşteri hizmetlerini arayabilir ve ödemeden faydalanabilirler.