Türkiye genelinde emekli vatandaşlar için bankalar tarafından ek ödeme yapılmaktadır. Alınan son karar kapsamında EYT yasanının çıkmasının hemen ardından vatandaşlar emeklilik dilekçesini doldurup banka seçimi yapmaya başladı.

EYT’li vatandaşlara verilen rekor promosyon ödemesine bir yenisi daha eklendi. Türkiye’de EYT yasasının çıkmasının hemen ardından vatandaşlar tarafından emeklilik dilekçesi doldurularak hangi bankadan ne kadar promosyon ödemesini alabilirsiniz. EYT’ye özel promosyon kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Bankalar tarafından EYT’de promosyon kampanyaları bankalar tarafından açıklanırken QNB Finansbank tarafından da açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Emeklilere 9200 TL’ye varan emeklilik ödülü verileceği duyuruldu.

QNB Finansbank Emekli Promosyonu Belli Oldu!

QNB Finansbank tarafından yapılan resmi açıklamada:

"Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon kazanın” denildi.

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada:

Aylık maaşı 3499 TL olan emeklilere 4800 TL,

Aylık maaşı 3500 TL ile 7499 TL olan emeklilere 5600 TL,

1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor 1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor

Aylık maaşı 7500 TL ile 9999 TL olan emeklilere 7200 TL,

Aylık maaşı 10.000 TL ve üzeri olan emeklilere 8000 TL tutarında promosyon verilecektir.

QNB Finansbank’tan emekli promosyonu almak isteyen müşteriler emekli maaşını taşımak için QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapabileceği gibi ayrıca en yakın QNB Finansbank şubelerine giderek başvurularını yapabilirler.