Esra Ezmeci ne söyledi? Esra Ezmeci verdiği tavsiyeyle olay yarattı! Hürrem Sultan cinsel ilişkiye girerken ne kullanıyordu? Esra Ezme'cinin iddialari doğru mu?  Ekranlarda ve sosyal medyada cinsellik konusundaki tavsiyeleriyle popüler olan psikolog Esra Ezmeci cinsellik önerilerinde ipin ucunu kaçırdı. İşte Esra Ezmeci'nin gündeme bomba gibi düşen tavsiyeleri.

Şok iddia!Hürrem Sultan İlişkiye Girmeden Lavanta Yağı Damlatırdı!

Esra Ezmeci "Lavanta yağını tampona damlatıp ilişkiye girin" diyen Ezmeci, Kanuni Sultan Süleyman'ın eşi Hürrem Sultan'ın da böyle cinsel ilişkiye girdiğini iddia etti. Ezmeci, cinsellikle ilgili tavsiyelerini bir üst aşamaya taşıdı ve ilgiyi topladı. Ezmeci, "İlişkiye girmeden önce lavanta yağı damlatın" diyerek Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tüm Türkiye'nin bilir hale geldiği Hürrem Sultan'dan örnekler verdi. İşte Esre Ezmeci'nin yeni cinsellik tavsiyeleri...

Sosyal medyada takipçilerine “dilek defteri”ni tanıtan Ezmeci, dilek defteri tutmaları gerektiğini söyledi. Canlı yayında, dilek defterine nelere sahip olduklarını, nelerin kendilerini mutlu eden şeyleri yazmaları gerektiğini söyleyen Ezmeci şöyle konuştu: ''daha sonra isteklerinizi yazıyorsunuz. Mesela ‘Üç odalı deniz gören bir evde eşimle birlikte çok mutlu bir şekilde oturuyoruz. Şimdi ikinci bebeğimizi bekliyoruz.’ İsteklerinizi bu tarz olmuş gibi yapın...” açıklamalarında bulundu.

Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi

Hürrem Sultan'ın cinsel ilişki tavsiyesi

Ezmeci, takipçilerine canlı yayının altına arkadaşlarını etiketlemek suretiyle Tuğra kolye vereceğini söyledi. Canlı yayının devamında lavanta yağını takipçilerine tanıtan Psikolog Ezmeci kadın takipçilerine cinsellik ile ilgili verdiği tavsiyeler yok artık dedirtti. 

Bu bilgiyi nereden edindiği bilinmeyen Ezmeci, Lavanta yağının uyarıcı bir özelliği olduğunu söyleyerek: “Hürrem’in cinsellikte en çok kullandığı şey lavanta yağıdır. Lavanta yağı özel bölgenize dokunduğu zaman özel bir uyarılma hissedeceksiniz, sıcaklık gibi yanma gibi” dedi.