Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde Kim Diskalifiye Oldu? Cansel ve Aybüke Elendi mi? Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde Kim Diskalifiye Oldu? Cansel ve Aybüke Elendi mi?

TikTok fenomeni kendini sosyal medya üzerinden ilişki uzmanı ve kişisel gelişim uzmanı olarak tanıtırken genç kızlara Tepki çeken bir öneride bulundu. Tavsiyeyi duyanlar yok artık dedi! Kardelen Zekine genç kızlara ne tavsiye etti? Kardelen Zekine neden gündem oldu? Kardelen Zekine kimdir? Hepsinin cevabı haberimizde.

'Lavanta Yağı'

Geçtiğimiz hafta Esra Ezmeci’nin Hürrem Sultan tavsiyesi tepki çekmiş ve eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ezmeci kadınlara cinsel ilişki sırasında münasip yerlerine ‘’lavanta yağı’’ sürmelerini önermişti. Sergiledikleri tavırlar, yaptıkları skandal açıklamalarla gündeme gelen yeni nesil ilişki uzmanları rekabet edebilmek için birbirleriyle yarışıyor. TikTok hesabında ilişkiler üzerine video çekip, tavsiyeler veren Zekine bu kez yok artık dedirtti.

‘Seni doyurma mı ister misin’

Yaşam koçluğu, nefes koçluğu, ilişki koçluğu gibi her şeyin koçluğunu yapabilen Zekine, kadınların erkeklere ‘Seni doyurma mı ister misin’ sorusu erkekleri tahrik ettiğini ve etkilediğini söyledi. Bunun üzerine bazı kullanıcılar ahlaksızlık yorumlarında bulundu.