Esra Erol'da bugün işlenecek konular arasında Sibel Birsoy isimli kadın vardı. Haftalık reytingleri elinden bırakmayan ve sosyal medya da kimi zaman düzmece olarak gündeme çıkan Esra Erol da programında gün geçmiyor ki herkesin ağzını açık bırakacak bir vaka yaşanmasın. İşte bu olaylardan biri de Esra Erol Sibel Birsoy olayı olarak karşımıza çıkarken, Esra Erol'da bugün yaşanacak detaylarda Sibel Birsoy'un o videosunun ifşa edildiği söylendi. 

Çağlar Söyüncü Hangi Takıma Gitti? Milli Stoper İmza Aşamasında Çağlar Söyüncü Hangi Takıma Gitti? Milli Stoper İmza Aşamasında

Esra Erol'a geçtiğimiz günlerde katılan bir kadın, kocasının kendisine iftira atması sebebiyle terk ettiğini belirmişti. Mahmut Birsoy isimli bir adam, karısının uygunsuz videosunu internet ortamında gördüğünü söylemişti İddiaya göre o videodaki kadın Sibel Birsoy idi. Aslında mide bulandıracak kadar itici olan bu konu da eşler arasında yaşanan kavga, boşanma ile sonuçlanmıştı. 

İkimizde aldatıldık

Esra Erol'da 11 OCak 2023 programında da Sibel Mahmut Birsoy konusu işlenecek. İkisinin de 2. evlilikleri olduğunu söyleyen Esra Erol'da Sibel, ilk evliliklerinin aldatma sebebiyle bittiğini ve bu sayede yaralarını birbirleri kapatmak adına yakınlaşmaları sonucunda ilişkilerinin başlayıp, evliliğe kadar uzandığını belirtmişti. 

Evlenmeleri akabinde Bursa Orhangazi'ye yerleşen çift sil baştan hayata başlamışlar, eş Mahmut Birsoy, Tır şoförü olarak çalışmaktaydı. Eski evliliğinden yarası olduğunu söyleyen tır Şoförü Mahmur Birsoy, eşi ile alakalı öyle bir iddia ortaya attı ki.. Kocasının psikolojisinin bozuk olduğunu söyleyen Esra Erol Sibel, eve gelip televizyona video bağladığını anlatmasıyla herkesin ağzını açık bıraktı. 

Uygunsuz videodaki kadını ben sandı

Esra Erol da 11 OCak 2023'te de çok konuşulacak. Öyle ki Sibel'in eşinin eve gelip o uygunsuz videoyu karısına gösterdiği ve videodaki kadının kendisi olduğunu iddia ettiğini söylemesi, stüdyodaki herkesi şoka sokmuştu. Esra Erol'da Sibel o söz konusu videodaki kadının kendisi olmadığını da söyledi. 

Esra Erol'da büyük iddia ile gelecek

Geçtiğimiz gün Esra Erol'da programına katılan Sibel Bİrsoy'un eşi MAhmut Birsoy, Fransa'da çalıştığını söyledi. Her Türkiye'ye döndüğünde eşinin değişmiş hali ile karşılaştığını açıklayan adam, bir de o videodaki kadının karısı olduğunu söylemesi üzerine, herkesten bir yorum geldi.

Sibel video çekiyordu

Sözlerine devam eden eş, karısı Sibel'in kaplıcalarda uygunsuz videolar çektiğine de şahitlik ettiğini belirtti. Esra Erol'da Sibel ise eşinin rüyasında gördüklerinin esaretini kendisine yaşattığını belirterek psikolojisinin bozuk olduğunu söyledi.

Vücudundaki benleri bile aynı

Esra Erol'da programında işlenen bu mide bulandırıcı olay detaylarında eş Mahmut  Birsoy, uygunsuz videodaki kadının eşi olduğunun üzerinde durarak, vücudundaki bütün benlerini gördüm demesi de şaşırtıcı bir detay olarak karşımıza çıktı.

Bir daha o videoya ulaşamadım

Esra Erol'da Mahmut Bİrsoy, o videoyu ifşa edeceğini açıklayarak, konudan emin olduğunu bir kere daha belirtti. Ancak internet ortamında girdiğinde videoyu göremediğini şikâyet üzerine kaldırıldığını da sözlerine ekleyerek davasından vazgeçmediğini söyledi