Esra Erol’da programına katılan Bayram Bey eşini aramaya geldi. Eşinin evden üçüncü kaçışı olduğunu belirten Küçüközdemir’in sözleri gündeme damga vurdu.

Eşiyle 2015 yılında evlenen ve 2016 da kızları olan Bayram Bey, isyan etti. Çocuğumuz 3 aylık olunca Gülizar, büyük kızını iyi bir yere vermek istediğini, uzağa vermek istemediğini söyledi. Bende düşünüp taşındım 19 yaşında askere gitmemiş kardeşim ile evlendirmek istedim. Gülizar’da kızına danışıp olursa aralarını yapalım dedi. Daha sonra 7 ay kadar evden kaçan Gülizar eve geri dönmedi. Çocuğumu getirmeye gidince yeniden affettim.

Eşimin Evden 3. Kaçışı!

Ben işteyken karım çocuklarla evdeydi. Sabah kalktım kahvaltımı hazırlayıp yedim. Ben evden çıkma saatimi beklerken yanıma geldi. Sabaha güzel bir şekilde başladık. Kendine iyi bak diyerek evden çıktım. Ben işteyken eşim evden ayrılmış. Eşimi ben her gün öğle saatinde ararım ama o gün aradım telefonu kapalıydı. Zaten ben gideceğini bekliyordum. 

Oyuncu Orhan Aydın: 'Kızım Göçük Altında Ses Veriyor' Oyuncu Orhan Aydın: 'Kızım Göçük Altında Ses Veriyor'

Eşimin gidişi bende bir hayal kırıklığı yarattı. Eşim kızlarımı, sultan papağanını, 2 muhabbet kuşunu ve tencereleri alarak kaçıp gitti. Ben bugün affetsem yine gider. Beni lütfen kurtarın dedi.

Daha Önceki Adı Yaren'di! 

Gülizar Hanım ile ilgili canlı yayına telefonla bağlanan kişi daha önceki adı Yaren'di. Gülizar Hanım'ın daha önce başka biriyle beraberliği vardı. Daha önce içkili bir ortamda çalışıyordy biriyle beraber olarak o ortamdan çıktı. O beraberliğinde olan eşyaların hepsini toplayarak Bayram Bey'e kaçmıştı ihbarının gelmesinin üzerine Bayram Bey, Gülizar bana kaçıp gelmedi, ben kimsenin kalbini kırıp yuvasını yıkmadım dedi.

Bayram Bey'in isyan dolu sözleri herkesin dikkatini çekti. Gülizar, gel çocuklarımı bana getir ben senden kurtulmak istiyorum, ben çocuklarıma da kendime de bakarım dedi.