Esra Erol Sibel olayı her gün farklı bir boyuta taşınıyor. Geçtiğimiz gün kocasına boşanma davasını açtığını açıklayan Esra Erol Sibel, kocasının kendisine iftira atmasında şikayetçi oldu. Mahmut Birsoy isimli adam, karısı Sibel Birsoy'un müstehcen içerikli filmde karşısına çıktığını iddia etmişti.  Peki Esra Erol Sibel olayı nedir? Esra Erol Sibel'in o videosu gerçek mi?

TV ekranlarının sevilen reality programı Esra Erol'da, izlenme rekorlarını gün be gün kırarken, yaşanan olaylar da gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün işlenen Esra Erol Sibel olayı, tüm izleyiciyi ayağa kaldırmışa benziyor. Meraklı gözler içinde izlenen Esra Erol Sibel kimdir? Esra Erol Sibel Ersoy olayı ne?  İşte detaylar...

İzleyici neye inanacağını şaşırdı

İlk evlendirme programları ile karşımıza çıkan Esra Erol, yasaklanması sonrasında format değiştirip, reality programı sunmaya başlamıştır. Öyle ki kimi izleyici, programın adeta realty show olduğuna inanmakta iken bir o kadar dikkat çeken programda işlenen konular da ağızları açık bırakıyor. Son olarak gündemdeki yerini koruyan Sibel olayı patlak vermişken, izleyici neye inanacağına da şaşırıyor. 

Mahmut Birsoy isimli şahıs yurt dışında olduğu zaman, karısı Sibel Birsoy'un uygunsuz videosunu internette gördüğünü iddia etmişti. Öyle ki vücudundaki ben detayına kadar emin olduğunu söyleyen adam, boşanmak istiyordu. İki bireyin de ikinci evlilikleri olduğunu söyleyen Sibel Birsoy, ikisinin de boşanma sebebinin aldatma olduğunu vurgulamış ve birbirlerinin adeta yaralarını sardığını belirtmişti. 

Makyaj malzemeleri arasındaki oyuncak şok etti

Geçtiğimiz gün işlenen Esra Erol Sibel olayı bugün de işlenmeye devam ederken, program öncesinde Sibel Birsoy ile alakalı iğrenç bir iddia ortaya atıldı. Sibel Birsoy’un makyaj malzemeleri arasında cinsel içerikli oyuncak bulunduğu iddiası şaşkınlık yarattı.

Mahmut kendinden emin

Esra Erol'da Mahmut, yaptığı açıklama da Sibel'in kendisini daha önce de aldattığını söyledi. Yurt dışında olduğu dönem başka erkekler beraber olduğunu açıklaması sonrasında, o videodaki detayların hepsinin Sibel Birsoy'a uyduğunu söyledi. 

Esra Erol Sibel kabul etmiyor

Programa katılan Sibel isimli kadın, bu iddiaların tamamen iftira olduğunu söylüyor. Israrla ne kocasını aldattığını kabul ediyor ne de o videodaki kişinin kendi olduğunu kabul ediyor. 

Deprem çantasında neler olmalı? Deprem çantasına konulması gereken malzemeler Deprem çantasında neler olmalı? Deprem çantasına konulması gereken malzemeler

O videodaki bensem göstersin

Mahmut Birsoy'un gördüğü videodaki kişinin eşi olduğunu açıklaması üzerine Sinbel Birsoy; 'O videoyu göstersin' derken, Mahmut Birsoy ise 'bulamıyorum, kaldırılmış' yorumunu yapıyor. 

Olay çocuklarına gitmiş

Yine iddialara göre Esra Erol'da Sibel olayının patlak vermesinin sebebi ise, Sibel'in ilk oğlundan olan çocuğuna o müstehcen videoyu göndermesi olurken, Mahmut Bey, bu videoyu Sibel'in ilk eşinden olan erkek çocuğuna göndermiş ve "Annenin haline bak" demiş.

Saniye Saniye izlemiş

Esra Erol Sibel'in videosu olduğunu iddia eden eş, videoyu defalarca kere izlediğini söylerken, "Videosu saniye saniye, kare kare izledim. Eminim ki o kadın benim eşim Sibel. Makyaj malzemelerinin arasında bir şey buldum." dedi.

Esra Erol araştırdı

Bu iddia üzerine Esra Erol'un 'oyuncak mı' sorusuna ise aldatılan eş ' evet' derken, Esra Erol Sibel Birsoy'un cinsel içerikli oyuncağı olduğu da ortaya çıkmış oluyor. 

Kaplıcalarda da müstehcen videoları var

Eş Mahmut Birsoy'un bir başka iddiası da Sibel Birsoy'un kaplıcalarda tatile gittikleri dönemde uygunsuz video çektiği gerçeği olurken, izleyici Esra Erol Sibel Birsoy'u hakkında ortaya atılan bu iddialara inanmak istemiyor