Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3 çocuk babası İlhan İletmiş, telefon bağlantısıyla programa katılıp 52 gündür nerede olduğuna yönelik açıklama yaptı. 

Altılı Masaya Sallayan Begüm Polatlı'nın Kendine Şaplak Attığı Video Gündem Oldu Altılı Masaya Sallayan Begüm Polatlı'nın Kendine Şaplak Attığı Video Gündem Oldu

52 gündür İletmiş'ten haber alamayan yakınları, evli ve 4 çocuk annesi iş arkadaşı Aslı Kızılkaya tarafından kaçırıldığını iddia etti. İlhan'ın 3 çocuk, Aslı'nın 4 çocuğunu gerisinde bıraktığı olayda Melek Hanım açıklama yaptı:

İlhan, Aslı'yı aldı; İstanbul'a bizim eve getirdi. Ama kadın sürekli onu baskı altında tutuyordu. Ayrılmak istediğini söyledi. Ama kadın onu kaçırdı. Evine geri dönemiyor. Aslı, İlhan'ı serbest bıraksın.

Ayrıca İlhan'ın Aslı'ya 'seni istemiyorum, ailemin yanına gitmek istiyorum' dediğini de belirtti. Bunun üzerine bugün İlhan ve Aslı stüdyoya geldi. 

ilhaniletmismugeanli

Çiğdem Hamileymiş! 

İlhan İletmiş'in karısı Çiğdem ise canlı yayında kendisini terk eden eşiyle buluştu. Yaptığı ilk açıklamalarda hamile olduğunu söyleyen Çiğdem, herkesi şaşırttı. Şok olan İlhan ise nasıl olduğunu sordu. 

Çiğdem ise 'sen istedin, yaptık, daha sonra beni terk ettin. Sen çocuk istedin, kızımıza bir kardeş yapalım dedin' dedi. Bunun üzerine İlhan inkar ederken, çocuklarını kabul ettiğini, hepsine bakacağını ancak Aslı ile olacağını söyledi. 

ilhaniletmis

Aslı Vücudunda Sigara Söndürmüş

O sırada Aslı ise eşinin hamile olmasının önemli olmadığını ve hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini söyledi. Müge Anlı Aslı'nın bileğindeki izleri görüp ne olduğunu sordu. Aslı ise 'sigara söndürdüm, hoşuma gitti yaptım. Bunun İlhan'la alakası yok' dedi. 

O sırada Çiğdem ise 'ben 55 günlük zevk için yuvamı yıkamam' diyerek herkesi şaşırttı.