Kahramanmaraş Pazarcık'ta meydana gelen şiddetli iki deprem sonrası kötü haberler gelmeye devam ediyor. Türkiye'yi derinden etkileyen depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 gün süreyle milli yas ilan etti. Ülke genelinde bayraklar yarıya çekilirken hayatını kaybeden kişi sayısı ise 3.381'e yükseldi. Bir kötü haberde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'dan geldi. Erkan Petekkaya'nın ailesi de göçük altında.

Ünlü isimlerden de kötü haberler geliyor

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen depremde yıkım oldukça büyük. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ederken ünlü isimlerden de kötü haberler geliyor. Spor Toto 1. Lig ekibi Yeni Malatyaspor'un kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan hala göçük altında. Hatayspor sportif direktörü Taner Savut ve takımdan bazı futbolcuların da göçük altında olduğu bilgisi geldi. Yine Hatay'da sosyal medya fenomeni Taha duymaz ve Usta sanatçı Orhan Aydın'ın eski eşi ve kızı da enkaz altında bulunuyor.

Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan’da ailesinin büyük bölümünün Hatay'da enkaz altında olduğunu duyurdu ve yardım istedi.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı

Erkan Petekkaya'dan da kötü haber geldi

Türkiye'de yapılan bölgelerinde yürütülen arama kurtarma çalışmalarını yakından takip ederken bir kötü haberde Erkan Petekkaya'dan geldi. Erkan Petekkaya, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili eşim Didem Petekkaya'nın yakın akrabaları enkaz altındadır. Ulaşamıyoruz lütfen yardım edin.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. İsmail Kuseyrioğlu, Ayşegül Kuseyrioğlu, Zeynep Kuseyrioğlu (9 Yaşında) Enkaz Adres: Sümerler Mahallesi Harbiye Caddesi Kooperatif Evleri A3 blok Antakya\Hatay.”