2022 senesinden beri emeklinin gözü kulağı promosyon ödemelerinde olurken, en fazla emekli promosyonu ödeyen bankayı gözüne kestiren emekli 3 yıllık sözleşme imzalıyor. Öyle ki eski aldığı promosyonun da fark etmemesi ve kalan kısmı ödemesi ile yeni banka ile de anlaşa sağlanabiliyor.

EYT'lilerin de Nisan ayında maaş alacakları kesinleşirken, yine gündemde emekli promosyonu yer alıyor. Emekli promosyonu ödemeleri konusunda bankalar adeta birbirine savaş açarcasına gün gün açıklamalar geliyor.

Bankalar 2 milyondan fazla emekli müşteriyi kaçırmamak adına harekete geçmekte iken bu da emeklinin işine yarayacak emekli promosyonunda artış şeklinde işlemekte. 

En yüksek promosyon ödemesi 8.000-8.500 TL arasında değişirken, buna bir de ek kampanyalar eklenince, emeklinin adeta cebi doluyor.  Devlet bankalarının başlattığı kampanya kapsamında 30.000 TL'ye kadar kredi sıfır faizle ödeniyor.

Kamu bankalarının yeni müşteri çekme çalışmaları devam ederken, düşük faiz imkanları da emekliye cazip geliyor. 

4A 4B 4c emeklisi fark etmeksizin emekli kredisi adı altında, tek şartın emekli olması gerekliliğinin var olduğu kampanya kapsamında düşük miktar krediler sıfır faizle ödenirken, ihtiyaç kredileri de düşük faiz oranları ile sunuluyor. 

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız

Çeşitli kampanyalar mevcut

Emekli maaşı+ promosyon+ uygun faizli kredi imkanı sunan bankaların kampanyalarında erteleme fırsatı olabileceği gibi bir de 36 ay taksit imkanından faydalanılıyor.