Emekliye promosyon ödemeleri Mart ayında yeni rekabetlere sahne oluyor. Bankalar peş peşe rakamlarını güncellemeye devam ederken yeni teklif ortalığı karıştıracak. Çünkü o bankadan emekliye maaş promosyonu teklifinde zirve geldi. Emekli maaşını 3 yıl boyunca oradan alma sözü veren emekliye tam 10 bin 500 TL ödeme yapılacak.

SGK ve bankalar arasında 2017 yılında yapılan anlaşma gereceğine bankalar, maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emekliye promosyon ödemesi yapıyor. Geçen yıl Temmuz ayında enflasyonun etkisi ile iyice yükselen emekli maaşları sonrasında bankalar da kolları sıvadı. Emekliye ödenen promosyonlar resmen zirveye ulaştı. SGK, geçtiğimiz Kasım ayında kamu ve özel bankalardan oluşan 19 banka ile sözleşme yeniledi. Maaş promosyonunda taban ücretler güncellendi. 2023 yılında da bankaların verdiği emekli promosyonu miktarları her geçen gün artıyor. Yeni bir teklif daha bu sabah açıklandı. O bankanın maaş promosyonu ödemesi 10 bin 500 liraya ulaştı.

emeklinin-cebini-dolduracak-teklif-3-gun-icinde-karsiliksiz-10500-tl-nakit-destek-var-1

Emekli Maaşını Taşıyana 10 Bin 500 TL Ödeme

Emekliye Mart ayının en cazip promosyon teklifi geldi. Yapı Kredi Bankası, maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kendisinden alma taahhüdü veren emekliye 10 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi yapacak. Taahhüt sözleşmesini imzalayan emekliler, bankadan 3 gün içinde ödeme alacak. Bu sabah yeni promosyon miktarı bankanın resmi internet sitesinden duyuruldu. Emeklilerin yapması gereken tek şey Yapı Kredi Bankasına şubelerden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığı üzerinden başvurmak. Emekliler 3 yıllık sözleşmeyi imzaladıktan sonra ödemelerine kavuşacak.

Yapı Kredi Bankası Güncel Promosyon Ücretleri

Yapı Kredi Bankası, Mart ayı güncel promosyon ücretleri ile ilgili sosyal medya hesabından ve resmi internet sitesinden açıklama yayınladı. Bankadan yapılan açıklamaya göre maaş aralığına göre Mart ayı promosyon ücretleri şöyle oldu:

3 bin 500 liraya dek emekli maaşı alanlara 4 bin 200 lira,

3 bin 500 lira ile 7 bin 500 lira aralığında emekli maaşı alanlara 5 bin lira,

7 bin 500 ile 10 bin lira aralığında emekli maaşı alanlara 6 bin 300 lira,

10 bin lira ve daha fazla emekli maaşı alanlara ise 7 bin 500 lira net promosyon ödenecek.

1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor 1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor

Buna ek olarak yakınını getir kampanyasından da kişi başı 250 TL maaş promosyonu alma hakkınız olacak. Yapı Kredi tarafından istenen tüm koşullar sağlanırsa ödenecek toplam promosyon 10 bin 500 TL olacak.