Emeklilere ek ödeme yapılmaya devam ediliyor. Özellikle bankalar tarafından verilen promosyonlarla ilgili detaylar genişlemeye başladı. Bazı bankalar tarafından sunulan promosyonlar her emeklinin dikkatini çekmektedir. Fibabank emekli promosyonuyla ön plana çıkan bankalardan biri olmayı başardı.

Son zamanlarda emekliler tarafından promosyon ödemeleri araştırılmaktadır. Fibabank emekli promosyon kampanyası emekliler tarafından araştırılmaktadır. Fibabank promosyon ücretinin ne kadar olduğu internet üzerinden dikkat çekmektedir. Emeklilere milli piyango gibi ödeme müjdesi geldi. Maaşlara ek olarak ödenecek olan 5000 TL tutarındaki ödeme tüm eemeklileri memnun etmeye yetti.

Fibabank Emeklilere Ek Ödeme Yapıyor!

Maaşını Fibabank’a taşıyarak 3 yıl boyunca aynı bankadan alma sözü veren emeklilere promosyon ödemesi yapılmaktadır. Fibabank emekli promosyonundan faydalanmak için başvuru yapılması gerekir. Fibabank promosyon başvurularını yapmak için Fibabank mobil üzerinden, müşteri hizmetlerinden ve Fibabank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Fibabank tarafından emeklilere ödenen ek ödeme tutarları maaşa göre farklılık göstermektedir. Ek ödeme dediysek promosyon ödemesinden bahsediyoruz. Fibabank promosyon ödemeleri:

Şubat 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası! Ziraat Bankası Emekli Promosyon Şubat 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası! Ziraat Bankası Emekli Promosyon

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olan emekliler için 3.000 TL,

3.500 - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olan emekliler için 3.500 TL,

7.500 - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olan emekliler için 4.500 TL

10.000 TL ve daha fazla olan emekliler için 5.000 TL ödenmektedir.

Fibabank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada:

Emekli Maaş Ödemeleri

Emekli maaşlarını Fibabanka’ya transfer eden emekliler kazanıyor! Siz de hemen emekli maaş ödemenizi Fibabanka’ya taşıyın, 5.000 TL’ye kadar nakit emekli maaş promosyonundan faydalanın.

Emekli Maaş Ödemeleri Neler Sunar?

Fibabanka’da emeklilerimize kazanç sağlayacak uygulamalar her zaman hazır! 3 yıl süre ile emekli maaşını Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeniz durumunda, 5.000 TL’ye kadar nakit emekli maaş promosyonu kazanabilirsiniz. Üstelik, Fibabanka şube ve ATM’lerinin yanı sıra, Türkiye'deki tüm İş Bankası Bankamatiklerinden herhangi bir ücret/komisyon ödemeden emekli maaşınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Emeklilerimize sunduğumuz avantajlar bunlarla bitmez! Bankacılık işlemlerinde özel avantajlı fiyatlandırmalar ve pratik ürünler de emeklilerimizi bekler. Emeklilerimiz, Fibabanka şubeleri başta olmak üzere tüm kanallardan gerçekleştirecekleri bankacılık işlemleri ile ilgili olarak hesap işletim ücreti ödemez, sadece onlara özel bireysel kredi ve mevduat faiz oranlarından faydalanırlar.

Sizin ve çalışma arkadaşlarımızın karşılaşabileceği riskleri en aza indirmek için, 01.11.2022 tarihi itibarıyla, Emekli Maaşı Promosyon Taahhüdünüzü evinizden çıkmadan 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayarak yenileyebileceğinizi paylaşmak istiyoruz. SGK emekli maaşınızı Bankamızdan alıyorsanız, mevcut Emekli Maaşı Promosyon Taahhüdünüz sona erdiyse veya yakın zamanda sona erecekse, promosyon taahhüdü yenileme taleplerinizi 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan Bankamıza iletebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda, emekli maaşını Bankamızdan almak isteyen SGK emeklisi (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) müşterilerimiz, 3 yıl süre ile emekli maaşını Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyon almaya hak kazanır.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.